broker kurierski?

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

broker kurierski?

Post autor: małka »

Jakiego dobrego brokera kurierskiego polecicie?
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: broker kurierski?

Post autor: amroza »

Sporo osób ostatnio mi mówiło, że tani kurier krajowy to Fedex choć najlepiej i tak sobie samej to sprawdzić, bo pewnie ceny różnie się kształtują w zależności od wielkości czy wagi paczki. Sobie na stronie brokera kurierskiego to sprawdź najlepiej ;)
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: broker kurierski?

Post autor: tempurka »

Ja słyszałam że FedEex jest porządny, choć nie wiem jak wysłać paczkę kurierem FedEx , a właśnie bym chciała. Nie wiem czy dzwonić bezpośrednio na infolinię czy może lepiej przez brokera kurierskiego to załatwić. Co byście mi doradzili?
Awatar użytkownika
mari9022
Posty: 158
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: broker kurierski?

Post autor: mari9022 »

Moja firma zajęła się większym transportem i to na daleki rynek zagraniczny i organizowany jest transport kolejowy do chin i z kurierów na ten moment raczej nie korzystamy, więc nie wiem, jaka opcja jest najkorzystniejsza. O takim transporcie możecie dowiedzieć się więcej tutaj https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ , gdyby ktoś był zainteresowany.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: broker kurierski?

Post autor: Juleczka »

Co jak co ale transport to nie taka łatwa sprawa.Szczególnie jeśli prowadzimy firmę o profilu budowlanym czy przemysłowym. Trzeba jakoś dostarczać towary/sprzęty z jednego punktu do drugiego. Warto skorzystać w tym celu z usług odpowiedniej firmy jak Magemar https://magemar.com.pl/ . Oni specjalizują się w transporcie morskim oraz lądowym - dostarczą towar do każdego kraju europejskiego.
ODPOWIEDZ