firma spedycyjna

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

firma spedycyjna

Post autor: tempurka »

Dzień dobry Forumowicze! Poszukuję solidnej i rzetelnej firmy spedycyjnej i chciałabym poznać Wasze opinie.
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: firma spedycyjna

Post autor: amroza »

Warto szukać opinii w internecie. Ja w ten sposób trafiłam na transport morski od https://pfc24.pl/poradniki/ . Bardzo dużo osób chwali sobie współpracę z tą firmą. Charakteryzuje ją kompleksowość usług, a także konkurencyjne ceny
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 67
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:25

Re: firma spedycyjna

Post autor: lampeczka »

Wszystko też zależy od tego, co chcecie przewozić. Polecam także zapoznać się z taką możliwością jak auto laweta Poznań i okolice: https://lawety.w.poznaniu.pl/ . Ta firma specjalizuje się w transporcie na lawecie - także specjalistycznych maszyn.
Kwaś

Re: firma spedycyjna

Post autor: Kwaś »

Z firm spedycyjnych polecam wam szczególnie firmę Aston Partner. Zajmują się nie tylko spedycją ale także logistyką i transportem. Ich szeroką ofertę znajdziecie na http://astonpartner.pl
Awatar użytkownika
viktoria
Posty: 131
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:52

Re: firma spedycyjna

Post autor: viktoria »

A co dokładnie potrzebujesz przetransportować? Firmy takie jak SPT specjalizują się właśnie w transporcie. Może zainteresuje Cię na przykład transport ponadnormatywny: https://spt24.eu/transport-ponadnormatywny-2/ ? Skontaktuj się bezpośrednio z nimi i dopytaj o szczegóły.
MyślęOSobie

Re: firma spedycyjna

Post autor: MyślęOSobie »

Filmy spedycyjna to nawet całkiem dobry biznes. Tylko wiadomo, trzeba mieć o tym całkiem niezły pojęcie. Warto jest nawet się nieco przeszkolić. Na przykład na stronie https://www.akademiaczasupracy.pl/ możecie zapisać się na kurs z czasu pracy kierowców. Warto zdobyć taką wiedzę.
ODPOWIEDZ