Gazetki i ulotki z promocjami marketów - korzystacie?

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Igienka
Posty: 68
Rejestracja: 07 sty 2020, 10:40

Gazetki i ulotki z promocjami marketów - korzystacie?

Post autor: Igienka »

Gazetki i ulotki z promocjami marketów - korzystacie z takich rzeczy, żeby robić tańsze zakupy?
Ostatnio wpadła mi w oko ulotka kaufland na stronie ding.pl - tam w ogóle mają cały zbiór różnych gazetek promocyjnych
z marketów i dyskontów, nie tylko z Kauflandu no i zaczęłam sobie porównywać ceny, okazje, zniżki
i kurcze, tak, jak dotąd nie bawiłam się w takie rzeczy, tak teraz serio widze mega różnicę w cenie zakupów,
bo jak znajdę sobie w gazetce w jednym sklepie coś taniej, to tam właśnie idę, a potem do innego i w sumie mogę tą drogą
zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych na każdych zakupach.

Robiliście tak kiedyś, czy ja po prostu mam spóźniony refleks na takie rzeczy?
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 241
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Gazetki i ulotki z promocjami marketów - korzystacie?

Post autor: ula24 »

Oczywiście, że korzystam! Skoro mogę zaoszczędzić na codziennych zakupach to czemu tego nie robić? Na jedzenie wydaje się tak dużo, każde 10 zł zaoszczędzone miesięcznie da ładną kwotę. Nie biegam po wszystkich możliwych gazetkach bo nie chodzę też do wielu sklepów. Już się zorientowałam, że najtaniej wychodzą zakupy w Lewiatanie i tego sklepu się trzymam. Na stronie Lewiatan gazetka jest do zobaczenia, można też w sklepie zobaczyć. Zanim wychodzę na zakupy patrzę szybko co dzisiaj do listy dopisać bo jest taniej w ofercie. Ale ogólnie mają sensowne ceny i porządek w sklepach. Można sprawnie robić zakupy.
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Gazetki i ulotki z promocjami marketów - korzystacie?

Post autor: biasza »

Grunt to chodzić na zakupy w miejsca gdzie możesz kupić wszystko a do tego mają sensowne ceny właśnie. Wtedy nie musisz polować na okazję. Zobacz sobie jakie sklepy mają w galerii homepark janki. Jedna wizyta i możesz kupić wszystko, od ubrań po artykuły do domu, leki w aptece. Przy okazji zjeść coś dobrego. Oszczędność czasu i pieniędzy, nie trzeba na zakupach krążyć po całym mieście.
ODPOWIEDZ