Gdzie kupujecie dobrą mąkę?

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Zenna
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:53

Gdzie kupujecie dobrą mąkę?

Post autor: Zenna »

Podobna ta mąka, która jest w sklepach niewiele ma wspólnego z prawdziwą mąką, taką jak była kiedyś. Podobno najwięcej w niej zboża przeznaczonego na paszę :( i całej masy poprawiaczy. A chciałabym zacząć używaj takiej jak najbardziej prozdrowotnej.
Np. przetwory i rózne dodatki typu aronia do mięsa, zdrowe ketchupy, musztardy itp. odkryłam w sklepie Vitapol https://vitapol.net/pl/katalog/specjaly ... ablka.html który sprzedaje polskie wyroby bez ulepszaczy i konserwantów.
Jeszcze tylko jak mogłabym namierzyć równie dobrą mąkę...
mamandziaśna

Re: Gdzie kupujecie dobrą mąkę?

Post autor: mamandziaśna »

Mam swoją ulubioną mąkę żytnią którą kupuję przez internet na stronie firmy Batom gdzie mają ogromny wybór naturalnych i ekologicznych produktów. Do tego niskie ceny i szybka wysyłka czynią te zakupy niezwykle wygodnymi :)
AlkaŚ

Re: Gdzie kupujecie dobrą mąkę?

Post autor: AlkaŚ »

Bardzo dobra mąkę można kupić w tym sklepie https://mlynomag.pl/sklep/ i często robię u nich zakupy i wiem, że kupuję najlepsze produkty. Ostatnio zamówiłam u nich mąkę orkiszową, graham i mąkę żytnią i robię z nich ekstra chlebek i moja cała rodzina zajadała się moim udanym wypiekiem a w przyszłym tygodniu robię orkiszowe bułeczki.
ODPOWIEDZ