Kupujecie żywność w promocji?

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Weronika Miła

Kupujecie żywność w promocji?

Post autor: Weronika Miła »

Ja ciągle mam opory przed kupowaniem czegoś co jest w promocji, a szczególnie żywności. Może się mylę, ale gdzieś tam zakodowało mi się, że jak przeceniają coś do jedzenia to znaczy, że to coś jest albo przeterminowane, albo jakiejś gorszej jakości.
A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Zenna
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:53

Re: Kupujecie żywność w promocji?

Post autor: Zenna »

Ja w sumie też mam podobne obawy i w ciągu roku rzadko kuszę się na przecenione kiełbasy czy sery. Nie mam oporów przed nabyciem kawy w niższej cenie choć też trafiło mi się kilka razy, że była w smaku gorsza, ale przy ilościach jakie kupuję da się przeżyć.

Ale teraz na wielkanoc promocje są tak wszechobecne, że wręcz trudno znaleźć coś w nie promocji :D
No i z racji na to, że właśnie przed świętami ludzie kupują najwięcej to przemiał towaru jest tak intensywny, że mało co jest nieświeże.
Reasumując - jak kupować w promocji to właśnie teraz :D
Włada

Re: Kupujecie żywność w promocji?

Post autor: Włada »

Właściwie to nie bardzo rozumiem, dlaczego miałabym tego nie robić? Podejrzewam, że jeśli ktoś tylko ma możliwość, to zawsze wybierze tańszą opcję, jeśli może kupić taniej ten sam produkt. Dlatego właśnie ja robię zakupy w Carrefourze. Mają sporo promocji, teraz też tę akcję ceny niskie jak dawniej, no i aplikacja, w której są kupony zniżkowe.
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Kupujecie żywność w promocji?

Post autor: biasza »

Nie kupuję nigdy żywności przeterminowanej, jeśli coś ma krótki termin ważności i ma obniżoną cenę to biorę chętnie nie tylko ze względu na oszczędności ale i aby zwyczajnie nie marnować jedzenia. Przecież jak nikt tego nie kupi - wyląduje w koszu. A chętnie przyglądam się różnym akcjom promocyjnym, konkursom. Gdy trzeba kupić czegoś kilka opakowań na przykład, w ten sposób nie raz udało mi się już wygrać a to nagrody a to pieniądze. Trwa teraz na przykład loteria Staropolanki. Wodę kupuje się za 10 zł minimum, rejestruje paragon na https://tiny.pl/rv5mk . Codziennie rozdają pieniądze, aż do końca sierpnia :)
żana

Re: Kupujecie żywność w promocji?

Post autor: żana »

Włada pisze: ↑29 mar 2021, 20:12 Właściwie to nie bardzo rozumiem, dlaczego miałabym tego nie robić? Podejrzewam, że jeśli ktoś tylko ma możliwość, to zawsze wybierze tańszą opcję, jeśli może kupić taniej ten sam produkt. Dlatego właśnie ja robię zakupy w Carrefourze. Mają sporo promocji, teraz też tę akcję ceny niskie jak dawniej, no i aplikacja, w której są kupony zniżkowe.
Wydaje mi się, że mogło chodzić o takie z krótszą datą ważności. Ja kupuję, ale w zależności od produktu :) A jeśli chodzi o Carrefoura, to ta akcja o której piszesz - https://www.carrefour.pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej jest naprawdę fajna! Sporo można zaoszczędzić.

tapczan dwuosobowy rozkładany
ODPOWIEDZ