paczki o dużym gabarycie

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

paczki o dużym gabarycie

Post autor: amroza »

Mam do przesłania parę rzeczy o większym gabarycie. Normalny kurier nie chce tego wziąć. Wobec tego gdzie powinnam szukać?
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: paczki o dużym gabarycie

Post autor: małka »

Normalny kurier tego nie weźmie, to jest wiadome bo są ograniczenia co do wagi i wymiarów. Więc jeśli jest to większy gabaryt najsensowniej będzie wziąć paletę https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem . W ten sposób można przewozić nawet części samochodowe, warunkiem jest tylko to aby zawartość mieściła się na palecie, ale myślę że z tym problemów nie będzie jeśli odpowiednio wszystko spakujesz :)
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: paczki o dużym gabarycie

Post autor: tempurka »

Dokładnie tak jak poprzednik napisał, większe gabaryty przewozi się na paletach więc takiej usługi wśród kurierów szukaj. tutaj na tej stronie https://www.szybkikurier.eu/cennik-palet-kuriera-dhl masz dostępne palety DHL , ceny i informacje o wadze są podane. w razie czego możesz sobie jeszcze cennik porównać, na stronce również jest taka opcja
Awatar użytkownika
inga123
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:47

Re: paczki o dużym gabarycie

Post autor: inga123 »

Myślę, że najtaniej wyjdzie cię skorzystanie z firmy sendit. Wielokrotnie miałam przyjemność współpracować z tą siecią i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Myślę, że i ty znajdziesz oferę z której będziesz zadowolona. Za każdym razem gdy kontaktuje się z tą firmą zostane dokładnie wysłuchana i udzielą mi odpowiedzi na każde zadane pytanie. Polecam :)
Awatar użytkownika
aqr9n
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2020, 20:26

Re: paczki o dużym gabarycie

Post autor: aqr9n »

Albo po prostu wysłać to wszystko za pomocą taksówki... Z Warszawy do Legionowa takie kursy oferuje http://legionowo-taxi.pl
Z tego co wiem biorą nie tak dużo za gabaryty oraz niewielkie zakupy na telefon.
ODPOWIEDZ