przesyłki paletowe

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

przesyłki paletowe

Post autor: małka »

Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: przesyłki paletowe

Post autor: amroza »

małka pisze: ↑11 cze 2021, 22:37 Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
Najlepiej jest właśnie korzystać ze sprawdzonych firm, na których można polegać i jedną z nich jest pallex - porządny kurier, już długo działa i oferuje konkurencyjne ceny
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: przesyłki paletowe

Post autor: tempurka »

małka pisze: ↑11 cze 2021, 22:37 Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili? Zależy mi na sprawdzonych firmach kurierskich, gdyż chciałabym podjąć się dłuższej współpracy. Będę bardzo dużo takich towarów wysyłać, więc fajnie też jakby była możliwość oferowania jakichś zniżek
A dokąd te towary będziesz wysyłać? Czy to ma być paleta krajowa czy może paleta kurierem do Hiszpanii lub innego kraju UE? Jakbym wiedziała to by było łatwiej coś polecić
ODPOWIEDZ