Smart Kid Belt pas

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
iga159
Posty: 31
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:31

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: iga159 »

O nie słyszałam o nich wcześniej. Bardzo by nam się przydało, bo w listopadzie przyjdzie na świat nasze 3 maleństwo i będzie problem a tak sie jakoś pomieścimy.
Awatar użytkownika
piwonia
Posty: 61
Rejestracja: 05 kwie 2019, 10:11

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: piwonia »

iga159 pisze: ↑21 maja 2019, 22:15 O nie słyszałam o nich wcześniej. Bardzo by nam się przydało, bo w listopadzie przyjdzie na świat nasze 3 maleństwo i będzie problem a tak sie jakoś pomieścimy.
tez mielismy ten problem ale dzieki pasom juz go nie ma :D starszak siedzi w pasie i czuje sie bardziej dorosly :D
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 24
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:00

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: terenia »

Jeżeli dziecko jest starsze to faktycznie nie jest to takie złe rozwiązanie, jak moze się wydawać. W sieci nie brakuje pseudo ekspertów, natomiast najlepiej wierzyć osobom, które faktycznie znają się na rzeczy albo chociaz testowały te pasy. Ja jestem zdaniam, że jak coś ma homologację to znaczy, że się nadaje, w końcu inaczej adapter nie byłby sprzedawany. tani i dobry wynalazek, do tego polski.
Awatar użytkownika
karolinaiwanska
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2019, 12:27

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: karolinaiwanska »

terenia pisze: ↑01 paź 2019, 18:08 Jeżeli dziecko jest starsze to faktycznie nie jest to takie złe rozwiązanie, jak moze się wydawać. W sieci nie brakuje pseudo ekspertów, natomiast najlepiej wierzyć osobom, które faktycznie znają się na rzeczy albo chociaz testowały te pasy. Ja jestem zdaniam, że jak coś ma homologację to znaczy, że się nadaje, w końcu inaczej adapter nie byłby sprzedawany. tani i dobry wynalazek, do tego polski.
Dokładnie. Takie atesty czy homologacje dają raczej eksperci a nie ludzie z ulicy. Znają się na tym co robią i wydają ważne dokumenty. Badanie w końcu o czymś świadczy, prawda? Smart Kid Belt na piękne oczy nie dostał raczej aż tylu różnych homologacji.
Awatar użytkownika
Dita
Posty: 82
Rejestracja: 02 kwie 2019, 21:07

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Dita »

Dla mnie te pasy okazały się świetnym rozwiązaniem, często zmieniamy samochody, więc ciężko jest z fotelikiem, a syn jest na tyle duży że naprawdę mi to pomaga w organizacji. A pasy naprawdę mają dobre wyniki w testach i certyfikaty więc są w 100% bezpieczne
ODPOWIEDZ