Syndrom „szafa pełna - nic do noszenia”

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
niżadsa

Syndrom „szafa pełna - nic do noszenia”

Post autor: niżadsa »

Syndrom „szafa pełna - nic do noszenia” jest znany wielu osobom, ale tutaj znowu widzimy dwie rzeczy w cenie jednej, tracimy wolę i kupujemy jednorazowe T-shirty za 1 dolara i sukienki, których nie nosimy więcej niż raz. Czas to zakończyć i nauczyć się kupować tylko to, co faktycznie nosimy.
niżadsasa

Re: Syndrom „szafa pełna - nic do noszenia”

Post autor: niżadsasa »

niżadsa pisze: ↑04 mar 2021, 12:35 Syndrom „szafa pełna - nic do noszenia” jest znany wielu osobom, ale tutaj znowu widzimy dwie rzeczy w cenie jednej, tracimy wolę i kupujemy jednorazowe T-shirty za 1 dolara i sukienki, których nie nosimy więcej niż raz. Czas to zakończyć i nauczyć się kupować tylko to, co faktycznie nosimy.
Miałam taki syndrom do 2019 roku), wtedy koleżanka nauczyła mnie robić zakupy. Razem z nią wybieramy spośród ciuchów z https://shopsy.pl , doradzamy co kupić i jak będzie wyglądać, dlatego wszystko, co teraz zamówimy, nosimy z przyjemnością.
tołka

Re: Syndrom „szafa pełna - nic do noszenia”

Post autor: tołka »

W takim razie czas kupić nową szafę i wymienić garderobę. Odsyłam was do https://rega-meble.pl/szafy-na-wymiar-bielsko-biala/ , według mnie ich zamysł tworzenia mebli jest niezwykle estetyczny i praktyczny, a przy tym cena wcale nie zabija. Także zastanówcie się nad takim rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ