Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Miśka32

Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Miśka32 »

Witam!
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór stylowych i dobrze wykonanych spacerówek dziecięcych? Będę wdzięczna za fajne propozycje bo sama nie mam zbyt dużego doświadczenia jeszcze w tym temacie, a też nie chcę na pewno przepłacić ;)
Kaśka

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Kaśka »

Jeśli szukasz fajnej i poręcznej spacerówki to zerknij sobie na anex air-x. Wygodnie i lekko sie prowadzi, ma dobrą amortyzację i zwrotne koła- daje radę na każdym terenie., Jest łatwy w obsłudze a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.
Reśka

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Reśka »

Jak dobry i stylowy wózek spacerowy to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez http://zdrowiaczar.pl/wozek-spacerowy-e ... -3345.html gdzie będziecie mogli znaleźć model Euro-Cart Volt Pro Powder Pink o naprawde nieduzej wadze bo 7,6 kg. Jednocześnie jego wzmocniona konstrukcja pozwala na przewożenie dzieci od urodzenia aż do 22 kg :)
Dżess

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Dżess »

Oczywiście wszystko zależy od Twoich możliwości i wymagań. Mi był potrzebny wózek niewielki, który zmieści się do małego bagażnika i taki wyłącznie do miasta, bo terenowych spacerów nie robię. Właśnie dlatego wybrałam Cavoe Osis, który idealnie wstrzelił się w moje oczekiwania, a do tego ma nowoczesny wygląd.
Molońka

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Molońka »

Jak najbardziej mogę się zgodzić odnośnie Euro-Cart Volt Pro dobra i lekka spacerówka. Ma sporo dodatkowej przestrzeni na różne produkty, wygodne siedzisko i naprawdę dobrze się prowadzi. Kupiliśmy ją w zeszłym roku i nadal korzystamy jak tylko jest okazja z ładniejszą pogodą.
Sebińka

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Sebińka »

Nieźle temat się rozwija, ja na pewno mogę tutaj jak najbardziej powiedzieć i się zgodzić że jeżeli szukacie wózka spacerowego to liczy się funkcjonalność, nieduża waga i jednocześnie wygodne siedzisko dla malucha. No i dla nas też musi się dobrze prowadzić, daj znać jak już wybierzesz :)
Śylwia83

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Śylwia83 »

Jeżeli dobry i wygodny wózek dziecięcy, to jak najbardziej warto przyjrzeć się właśnie możliwościom przygotowanym przez Euro-Cart Volt Pro Powder http://zdrowiaczar.pl/wozek-spacerowy-e ... -3345.html który u nas sprawdza się idealnie zarówno jeżeli chodzi o parametry, wagę, wykonanie i jednocześnie wygode użytkowania również samego prowadzenia. Pogoda sprzyja spacerkom, także nie ma się co zbyt długo nad tym zastanawiać ;)
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: penelopa »

Każdy ma inny gust, ale na moje oko, to dość wyjątkowo prezentuje się x-lander x-cite. Między innymi właśnie z tego względu zdecydowałam się na ten wózek i muszę przyznać, że to strzał w dziesiątkę. Jeśli to nie to, polecam przejrzeć pozostałe oferty wózków tej marki. Jest ich sporo, więc istnieje duża szansa, że znajdziesz coś dla siebie :)
Kaśka

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Kaśka »

Ja postawiłam na anex, mam model e/type i jestem zadowolona. Wózek jest solidnie wykonany, stelaż jest wytrzymały, budka dobrze chroni malucha. Całość jest łatwa w obsłudze i poręczna. Wózek szybko się składa i nie zajmuje wiele miejsca a prowadzi się go prze wygodnie;)

wycena nieruchomości egzamin państwowy forum
Zośka

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Zośka »

W przypadku kiedy będziecie szukali wyjątkowych propozycji w zakresie wózków dziecięcych które zachowują funkcjonalność i jednocześnie nowoczesny styl to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili również ofertę przygotowaną przez sklep online https://kinderprams.pl/ w którym znajdziecie szereg propozycji również łączących kilka w jednym. Do tego pomocna obsługa i jednocześnie jedne z lepszych cen, także akurat długo się nie zastanawialiśmy :)
leśna

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: leśna »

Najładniejsze z modnych i fajnych wózków są xlandery! Zajrzyj do sklepu producenta https://x-lander.com/, możesz tam zamówić sobie za darmo wózek do wypróbowania w domu, prezentacje online na żywo i o wszystko możesz wypytać na livechacie. Uważam że to super opcja.
gładkolica

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: gładkolica »

Miśka32 pisze: ↑06 kwie 2021, 16:36 Witam!
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór stylowych i dobrze wykonanych spacerówek dziecięcych? Będę wdzięczna za fajne propozycje bo sama nie mam zbyt dużego doświadczenia jeszcze w tym temacie, a też nie chcę na pewno przepłacić ;)
Stylowe i dobrze wykonane - brzmi jak definicja wózków marki Peg-Pérego. :) Sama używałam i wózków, i fotelika od nich i mogę potwierdzić, że są genialne - wygodne, funkcjonalne, doskonałe jakościowo, a przy tym mają bardzo elegancki design. Polecam serdecznie, bo sprawdzają się najlepiej na świecie, zerknij sobie na stronę internetową, bo możesz tam wybierać spośród wielu modeli wózków spacerowych, mnie np. urzekł ten: https://www.pegperego-polska.com.pl/pro ... i_classico Dystrybutorem marki Peg-Pérego na Polskę jest firma Akord z Poznania i trzeba przyznać, że wykonuje kawał dobrej roboty. :)
sośka

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: sośka »

Prawda jest taka, że wiele zależy od konkretnych potrzeb. Należy stawiać na praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Na tej stronie https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozk ... iacze.html macie bowiem namiar na sklep, gdzie znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Mają tam ciekawy asortyment. Takie zakupy online, to naprawdę super sprawa.
żonka

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: żonka »

Ja polecałabym Ci zwrócić uwagę na euro-cart flex. Wózek przeznaczony jest dla dzieci już od narodzin (ja go używam od pierwszych dni życia mojej córeczki i jest całkowicie bezpieczny) przez całe wózkowanie. Idealnie sprawdzi się na długich pieszych wyprawach :)
WeronikaDeś

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: WeronikaDeś »

Na pewno warto postawić na jakość wykonania, funkcjonalność i oczywiście odpowiednio wykonane siedzisko, żeby dobrze dziecku się siedziało. Jeśli chodzi o wybór modeli to tutaj jak najbardziej polecam zajrzeć do oferty przygotowanej przez Recaro Kids https://www.recaro-kids.pl/wozki/wozki- ... cyjne.html gdzie będziecie mogli znaleźć wyjątkowe propozycje wózków dziecięcych w najmodniejszym wydaniu. My wybraliśmy Citylife, to wersja 3w1 składający się z siedziska, nosidełka i gondoli. Idealny na dłuższe spacery i wszystko można ze sobą zabrać :)
Kaśka

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Kaśka »

Ja zdecydowałam sie na e/type od anex i jestem z niego mega zadowolona. Lekko i zwinnie sie prowadzi, jest poręczny. Gondola ma odpinaną jedna ręką co bardzo ułatwia jej przenoszenie. Plus za regulowaną rączkę bo czy ja czy mąż możemy ją dostosować tak żeby wygodnie nam się pchało wózek:)
deremla

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: deremla »

Marka Riko ma bardzo dobre wózki. Jeśli zależy Ci aby model był lekki, miękki i w komplecie z gondolą i spacerówką to warto spojrzeć na model Riko Nano Pro. Znajdziecie różne wersje kolorystyczne, myślę że spokojnie każdy znajdzie taką która się spodoba. I dla chłopczyka i dla dziewczynki. W zestawie wózka wszystko co potrzebne, torba, folia przeciwdeszczowa, pokrowce. Wózek Riko Nano Pro ma bardzo dobrą amortyzację co trzeba też podkreślić, dodatkową w środkowej części gondoli i spacerówki.
Sławomir

Re: Wózek dziecięcy - jaki wybrać?

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystac z oferty polecanego mi sklepu internetowego - https://markowewozki.pl i jestem bardzo zadowolony, poniewaz oferują bardzo wysoką jakość. Co Wy sądzicie o ofercie tego sklepu internetowego?
ODPOWIEDZ