Zakupy dla dziecka

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
otta1995
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2021, 10:13

Zakupy dla dziecka

Post autor: otta1995 »

Czy macie jakieś godne polecenia sklepy, w których najczęściej robicie zakupy dla dzieci? Dajcie znać, bo czeka mnie zakup całej wyprawki dla maluszka, właściwie nie mam jeszcze nic, a będziemy potrzebować wszystkiego. Wiadomo, że przede wszystkim łóżeczko, ale też zastanawiamy się nad wózkiem, czy wybrać wózek głęboki, czy jednak lepiej postawić na wózek 3w1?
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Zakupy dla dziecka

Post autor: ula24 »

Moim zdaniem wózek wielofunkcyjny lepiej kupić, albo 2w1 albo 3w1. Jeden wózek wtedy kupujesz i możesz go mieć do samego końca, nawet do 2-3 lat malucha. Spacerówka jak będzie z wysokim oparciem to spokojnie i dla 3-latka posłuży przecież. Jak mam polecać wózek to na pewno będzie to Riko Basic Sport - wózek jest na pompowanych kołach, z solidnym stelażem, gondola długa i szeroka. Spacerówka składa się razem ze stelażem, dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Bardzo polecam na ten model zwrócić uwagę podczas kompletowania wyprawki.
Oli55

Re: Zakupy dla dziecka

Post autor: Oli55 »

Na pewno w wyprawce musi się znaleźć porządny wózek. Moim zdaniem EasyGO Virage Ecco jest wart uwagi. Nie dużo kosztuje, a będzie służyć przez całe wózkowanie i nie raz miło Cię zaskoczy :)
Mark534

Re: Zakupy dla dziecka

Post autor: Mark534 »

Oczywiście, że istnieje wiele sklepów, gdzie można kupić tego typu produkty dla dzidziusia. Sprawdź w gazetce promocyjnej na https://trigodi.com/ najlepsze oferty, na pewno wybierzesz coś specjalnego dla siebie.
Sławomir

Re: Zakupy dla dziecka

Post autor: Sławomir »

Czy wiecie dlaczego odpowiednie podgrzanie mleka dla dziecka jest tak ważne? Jego przegrzanie bardzo często powoduje utratę wszelkich wartości odżywczych, dlatego polecam Wam zainteresować się zakupem podgrzewacz do butelek .
ODPOWIEDZ