Zakupy ubraniowe

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Małedi

Zakupy ubraniowe

Post autor: Małedi »

Zawsze wszystkich dziwi, że pomimo tego, że jestem kobietą - bardzo nie lubię zakupów kosmetycznych i ubraniowych. No nie lubię i już. Na szczęście w tym momencie naprawdę wszystko można kupić przez interent. Dzisiaj akurat kupiłam kilka fajnych ciuszków na jesień, w sklepie Jenefer. Między innymi ciepłe swetry sprawdzą się też na pewno zimą :)
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Zakupy ubraniowe

Post autor: biasza »

Uwielbiam kupować ciuchy! Zarówno dla siebie jak i dla dzieci. A że przy okazji lubię też robić inne zakupy, zazwyczaj w sobotę jak nie muszę iść do pracy to chętnie odwiedzam homepark targówek . Są tam sklepy zarówno z ubraniami jak i meblowe, apteka, jest gdzie coś zjeść :) Polecam odwiedzić :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Zakupy ubraniowe

Post autor: kasiakowa06 »

biasza pisze: ↑29 sie 2021, 17:06 Uwielbiam kupować ciuchy! Zarówno dla siebie jak i dla dzieci. A że przy okazji lubię też robić inne zakupy, zazwyczaj w sobotę jak nie muszę iść do pracy to chętnie odwiedzam homeparktargowek.pl/ homepark targówek. Są tam sklepy zarówno z ubraniami jak i meblowe, apteka, jest gdzie coś zjeść :) Polecam odwiedzić :)

Ja też lubię zakupy w sieci :) pewnie tez dlatego, że mogę korzystać z kodów typu https://www.kodyrabatowe.pro/

Obrazek
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Zakupy ubraniowe

Post autor: mczay »

Muszę przyznać, że zamiast robić zakupy ubraniowe, wolę kupować coś do domu. Bardzo chętnie odwiedzam salon łazienek jeta. Mają przepiękne rzeczy w rozsądnych cenach, więc robienie tutaj zakupów jest prawdziwą przyjemnością. Super, że można go teraz znaleźć w homepark na franowie - przy okazji będę mogła zrobić inne zakupy.
ODPOWIEDZ