Akwarium - aranżacja

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
nunuś

Akwarium - aranżacja

Post autor: nunuś »

Hejka, mam do Was małe pytanie. Zależy mi na tym, żeby odpowiednio zaaranżować akwarium. Niestety, ale się na tym nie znam, jedynie mogę małą kulę z welonikiem zaaranżować. I to to tyle. Jednak myślę też, że może taka aranżacja akwarium https://akwarlux.pl/ to dobre wyjście. Co wy na to? Jak w ogóle brać się za takie zamawianie?
Jaśkaa

Re: Akwarium - aranżacja

Post autor: Jaśkaa »

Świetny pomysł. Ja też zawsze marzyłam o dużym akwarium. Kilka miesięcy temu zamówiłam piękny zestaw Juwel Rio ze sklepu: https://panaqua.eu/zestawy-do-akwarium/ ... ctrum.html. Akwarium posiada pojemność 450l, regulowaną grzałkę 300W, oświetlenie o mocy 60W oraz stabilną konstrukcję. Jestem bardzo z niego zadowolona.
AnkaĆ123

Re: Akwarium - aranżacja

Post autor: AnkaĆ123 »

Oj.... te kule to się raczej do niczego nie nadają bo rybki w takiej kuli się meczą. Ja mam w domu akwarium morskie i to jest moim zdaniem super opcja na aranżację i rybki się nie męczą. U mnie w domu zakładaniem akwarium morskiego zajęła się profesjonalna firma Reefguard https://reefguard.pl/oferta/projektowan ... -morskich/ .
Mańka

Re: Akwarium - aranżacja

Post autor: Mańka »

Jeśli nie wiecie jak zaaranżować akwarium - jakie mają być zwierzęta czy rośliny to polecam poczytać poradnik akwarystyczny Jest tam wszystko fajnie i ciekawie opisane, dzięki temu zrobicie naprawdę piękne akwarium w domu. Nie jedna osoba będzie wam zazdrościć.
ODPOWIEDZ