Aparat słuchowy

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
BożenaŚ57

Aparat słuchowy

Post autor: BożenaŚ57 »

Cześć,
zdiagnozowano u mnie niedosłuch, więc muszę się zdecydować na aparat słuchowy. Czy orientujecie się jakie są mniej więcej ceny aparatów słuchowych? Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie wewnątrzuszny aparat, bo praktycznie w ogóle go nie widać, ale nie bardzo wiem czy będzie tak skuteczny jak zauszny. Czy ktoś z was miał podobny problem? Z góry bardzo dziękuję za pomoc
Bartek Ń

Re: Aparat słuchowy

Post autor: Bartek Ń »

Ja z wiekiem coraz gorzej słyszę i powiem wam, że zdecydowałem się na aparat słuchowy.... trudno, nie będę się już oszukiwał i wolę teraz coś z tym zrobić zanim kompletnie stracę słuch. Aparat słuchowy zamówiłem w tej firmie https://akademiaslyszenia.pl/aparaty-sluchowe .
rótkarótek

Re: Aparat słuchowy

Post autor: rótkarótek »

Mimo aparatu słuchowego, syna wysłaliśmy do szkoły dla głuchoniemych. Za cel postawiliśmy sobie, aby całkowicie odnalazł się w takim otoczeniu a także edukował w otoczeniu ludzi podobnych do siebie. Oferta https://instytut-gluchoniemych.waw.pl/s ... odstawowa/ wydawała się pod tym względem najbardziej urozmaicona i oryginalna, także polecam skupić się na takiej ofercie!
AlicjaŻ

Re: Aparat słuchowy

Post autor: AlicjaŻ »

Dobre aparaty słuchowe można zamówić w tej firmie i powiem wam, że ja taki aparat mam i bardzo jestem z niego zadowolona. Sklep oferuję wszystkie akcesoria w tym akcesoria do czyszczenia aparatu https://akademiaslyszenia.pl/ . Aparat zmienił całkowicie moje życie i jeżeli masz problemy ze słuchem to nie wahaj się - kup aparat.
Kasia Nowczyńska

Re: Aparat słuchowy

Post autor: Kasia Nowczyńska »

Ja długo cierpiałam na niedosłuch na jedno ucho i już straciłam nadzieję, że można coś z tym zrobić....Nie chciałam nosić aparatu słuchowego ale w końcu się przekonałam, że innego wyjścia niema. Zapisałam się do punktu https://akademiaslyszenia.pl/ i zrobili mi badanie słuchu i inne badania i dopasowali do mnie aparat. Moje życie zmieniło się w chwili założenia aparatu i teraz żałuję, że nie zdecydowałam się na aparat 10 lat temu.
Iga.85

Re: Aparat słuchowy

Post autor: Iga.85 »

Zobacz na tej stronie jak bardzo różnorodne mogą być aparaty słuchowe https://www.signia.net/pl-pl/aparaty-sluchowe Wiele z nich wygląda bardzo minimalistycznie i nowocześnie. Przy takim wyborze na rynku naprawdę łatwo znaleźć coś dla siebie :) Ale pomyśl przede wszystkim o wygodzie jaka Cię czeka, gdy poprawisz swój słuch :)
ODPOWIEDZ