Apteka internetowa

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
krysztal
Posty: 24
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:39

Apteka internetowa

Post autor: krysztal »

Zauważyłam, że różne są opinie na temat aptek internetowych. Niektórzy obawiają się czy te leki pochodzą z dobrego , sprawdzonego źródła. Ale przecież można sprawdzić zawsze informacje na ich temat. Ciekawą ofertę znalazłam niedawno tu: https://www.apteka-leki.pl/ Poza tym kupując leki przez Internet nikt nas nie pośpiesza bo nie stoimy w kolejce, więc możemy się zastanowić na spokojnie czy coś jest nam potrzebne. A wy co myślicie o aptekach internetowych?
Awatar użytkownika
Radzka87
Posty: 30
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:42

Re: Apteka internetowa

Post autor: Radzka87 »

mogę śmiało polecić niemiecką aptekę internetową: https://www.apo-discounter.pl/ mają bardzo duży wybór leków, suplementów, dermokosmetyków czy homeopatii :)
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 78
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:36

Re: Apteka internetowa

Post autor: wojo »

Ja bardzo często kupuję różne leki na receptę. Dlatego wybieram apteki sieci DOZ. Tam zamawiam przez internet i odbieram stacjonarnie. Od zeszłego roku już realizuję u nich e-recepty i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona bo nie muszę fizycznie pojawiać się w przychodni celem odbioru tradycyjnej recepty.
Awatar użytkownika
Feri
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:27

Re: Apteka internetowa

Post autor: Feri »

Teraz to już wszędzie taką e-receptę można zrealizować, ale faktycznie, ja też realizuję w DOZ, bo oni wprowadzili taką możliwość jako pierwsi.
ODPOWIEDZ