Badania DNA

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
madkowo
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2020, 8:53

Badania DNA

Post autor: madkowo »

Czy ktoś z was w ostatnim czasie wykonywał badania DNA? Widzę spore zalety testu na ojcostwo i chce wreszcie je wykonać, ale w obecnej sytuacji nie wiem czy laboratoria działają normalnie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Badania DNA

Post autor: mczay »

Badania na ojcostwo czasami są niezbędne, a czasami po prostu warto jest je przeprowadzić. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to przebiega, ile kosztuje i więcej szczegółów na ten temat, polecam zajrzeć na stronę: https://www.ustalojcostwo.pl/badanie-ojcostwa/ i przy okazji zastanowić się nad tutejszą ofertą.
żelka21

Re: Badania DNA

Post autor: żelka21 »

Nigdy nie wiadomo, kto z jakich badań będzie musiał korzystać. Takie testy na ojcostwo https://www.testdna.pl/ustalenie_ojcostwa_pewnosc/ są bardzo pomocne i tylko dzięki nim można mieć pewność, czy jest się ojcem dziecka czy nie. Oczywiście, żeby takiego badania być pewnym w 100% trzeba zwracać uwagę na to, żeby laboratorium było certyfikowane, zgodne z wytycznymi instytucji zewnętrznych. Wówczas wyniku nikt nie podważy.
romeczek

Re: Badania DNA

Post autor: romeczek »

No tak, takie testy dla ojca to na pewno nic przyjemnego, ale warto wiedzieć gdzie je zrobić by były przede wszystkim wiarygodne. Szukając w google 'testy na ojcostwo bielsko biała' trafiłem na taką ofertę - https://gentest.org.pl/testy-na-ojcostwo-bielsko-biala/, moim zdaniem wygląda bardzo profesjonalnie, miła i bardzo kompetentna obsługa.
ODPOWIEDZ