Ból stawu kolanowego?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Ból stawu kolanowego?

Post autor: mama_kama »

Czy ktoś z Was zmaga się może z bólem stawu kolanowego i może podzielić się opinią jak sobie z nim poradzić? W internecie jest wiele informacji. Na wntt.pl/ortezan jest nawet dość obszerny artykuł w którym poleca się noszenie opaski magnetycznej. Czy ktoś z Was może ją nosi i może podzielić się opinią, czy jest skuteczna?
Duśka

Re: Ból stawu kolanowego?

Post autor: Duśka »

Ja stosuje ten https://mojasilaruchu.pl/produkty/doppe ... 1-000-plus ktoś kiedyś mi na siłowni polecił. Faktycznie nie dość, że przynosi szybką ulgę, to faktycznie dolegliwości szybciej mi ustępują. Może dlatego, że jest to hydrolizowany kolagen, czyli ten lepszy, który lepiej się wchłania. Przez 3 miesiące popijałam po ampułeczce każdego dnia i z moimi stawami jest coraz lepiej. Dobrze, że nie trzeba się z tym jeszcze bawić, rozpuszczać itd. Polecam wszystkim, którzy narzekają na kolana!

dermaheal nano obessia
włos

Re: Ból stawu kolanowego?

Post autor: włos »

Wiesz co? Zapisz się do kliniki o nazwie Multimed na usg stawu kolanowego. Takiej dolegliwości nie można bagatelizować. A sama klinika jest świetna – nowoczesna, świetnie wyposażona, z super personelem. Oceniam wysoko. Terminy też nie są długie. Generalnie jak już korzystać z kliniki, to tylko tak dobrej!

ak74m combat arms
ODPOWIEDZ