Buty zdrowotne dla seniorów

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Michalina
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2020, 12:15

Buty zdrowotne dla seniorów

Post autor: Michalina »

Cześć. Zbliża się dzień matki. Jeżeli ktoś nie ma pomysłu na prezent to mogę polecić specjalne buty zdrowotne, które kupiłam mojej mamie - link. Jak ważne w obecnych czasach jest zdrowie wszyscy dobrze wiemy. Moja mama miała problem z odpowiednim obuwiem, dlatego specjalnie w internecie szukałam odpowiednich. Myślę, że marka scholl przoduje w tego rodzaju obuwiu. Jest zadowolona z zakupu. Buty są wygodne, a z jej żylakami jest to niezbędne by dobrze się w nich czuła.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Buty zdrowotne dla seniorów

Post autor: Juleczka »

Wiem ze problem z żylakami w starszym wieku jest dosyc powszechny.Moja babcia ma ogolnie problemy z nogami - obrzeki, zylaki itp. Odkad jednak przebywa na calodobowej opiece w domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu to widzę ,że znacznie jej sie poprawilo. Dostaje też smaczne i domowe posilki , czesto organizuja tam ciekawe wydarzenia - ma wiecej energii i checi do zycia. No a nogi nie sa juz dla niej tak uciazliwe bo jest pod stala opieka rehabilitantow.
ODPOWIEDZ