choroby metaboliczne

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Amanda_87
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2022, 2:42

choroby metaboliczne

Post autor: Amanda_87 »

Czy ktoś z Was wie czym są choroby metaboliczne i jaka jest najlepsza profilaktyka jeśli o nie chodzi? Jest jakiś sposób, który działa u wszystkich? Możecie mi doradzić jakieś poradniki, jakieś artykuły czy coś podobnego? Bardzo proszę o jakieś rzetelne informacje. Lekarz ostrzegł mnie że moge zachorować na cukrzycę, jeśli nie zmienię swojego życia. Muszę to zrobić. Bardzo mi zależy. Pomożecie?
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 151
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Re: choroby metaboliczne

Post autor: hanki4 »

O zdrowie trzeba dbać, ale w przychodniach i szpitalach niezbędny jest też dobrej jakości sprzęt medyczny. Na przykład lupy chirurgiczne widziałam tutaj https://www.mdt.pl/kategoria/lupy-chirurgiczne/ tego typu produkty muszą być idealnie dopasowane do potrzeb pacjentów. Jeśli mamy przychodnię to warto takie wybierać.
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 248
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: choroby metaboliczne

Post autor: ula24 »

Korzystacie z usług medycznych prywatnie? Mnie zastanawia czy nie wykupić pakietu takiego jak oferuje na przykład https://zdrowie.pzu.pl/ . Dla siebie i dla swojej rodziny, korzystamy często z pomocy medycznej a niestety czas oczekiwania na wizyty jest często nie do przyjęcia. Mając pakiet medyczny u sprawdzonego operatora nie ma już takiego problemu.
ODPOWIEDZ