co na stłuczenia?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

co na stłuczenia?

Post autor: baina »

Ze względu na specyfike uprawianego przeze mnie sportu jestem narażona bardzo często na urazy i stłuczenia, co mogę zastosować, żeby ulżyć sobie troche w bólu?
Awatar użytkownika
ajfonka
Posty: 165
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:57

Re: co na stłuczenia?

Post autor: ajfonka »

Plastry! koniecznie sprawdź sobie te https://itami.pl/ u mnie w domu robią furorę :) na wszystkie stłuczenia i kontuzje
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: co na stłuczenia?

Post autor: Hanka »

Ogólnie bardzo ważna jest też pierwsza pomoc przy zranieniach. Jeśli oprócz uderzenia doszło również do przerwania ciągłości skóry i powstania rany, koniecznie ją zdezynfekuj, aby nie wdało się żadne zakażenie. Możesz do tego użyć na przykład środka o nazwie Octenisept, który działa antyseptycznie.
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 237
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: co na stłuczenia?

Post autor: ula24 »

Pewnie towarzyszą temu zadrapania i otarcia, na takie koniecznie Octenicest. Najlepszy środek odkażający, prosty w użyciu, można dostać w każdej aptece. Nie szczypie, nie piecze podczas stosowania. u mnie w domu ciągle w użyciu jest.
Jośka

Re: co na stłuczenia?

Post autor: Jośka »

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji maści i kremów na stłuczenia to na pewno warto tutaj zdecydowanie wymienić mój ulubiony Arnigel który na takie problemy i siniaki działa świetnie. Co do samego wyboru warto zajrzeć na ceneo https://www.ceneo.pl/54837929 gdzie możecie go znaleźć i też sprawdzić w którym sklepie ceny są najlepsze.
ODPOWIEDZ