Dieta pudełkowa bez laktozy

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Filipa1986
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2019, 8:05

Dieta pudełkowa bez laktozy

Post autor: Filipa1986 »

Hej, orientujecie się może, czy jakaś firma od cateringu dietetycznego oferuje dietę bez laktozy? Przeszukałam pół internetu i nic nie mogę znaleźć.
Awatar użytkownika
Dalila_94
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2020, 19:56

Re: Dieta pudełkowa bez laktozy

Post autor: Dalila_94 »

Sprawdź firmę dietafigura.pl. Mają dietę bez laktozy i glutenu, zresztą w super cenach. Sama korzystam z ich oferty i jestem bardzo zadowolona. Posiłki są smaczne i zawsze świeże. Na plus zasługuje dostawa pod same drzwi :)
Awatar użytkownika
elaelka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Dieta pudełkowa bez laktozy

Post autor: elaelka »

Wiesz co ja miałam podobny problem i znalazłam sobie u mnie w Warszawie catering dietetyczny, który oferuje diety bez laktozy również. Sprawdziłam na https://caterobazar.pl/catering-dietetyczny-warszawa/ porównanie diet pudełkowych w stolicy i właśnie ta, którą wybrałam miała najlepsze oceny. Duża rożnorodność posiłków i na prawdę wszystko smaczne. Waga leci w dół ale nie chcę zapeszać. Jeszcze dużo przede mną bo strasznie się zapuściłam po ciąży.
ODPOWIEDZ