Dobra przychodnia lekarska

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Betina-68
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2020, 15:00

Dobra przychodnia lekarska

Post autor: Betina-68 »

Cześć dziewczyny. Jaka jest waszym zdaniem najlepsza przychodnia lekarska w Aleksandrowie Łódzkim? Słyszałam, że w Centrum Medycznym Vitamed jest sporo specjalizacji, ale waszym zdaniem warto się w razie czego tam wybrać?
Awatar użytkownika
Adamina-87
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2020, 20:07

Re: Dobra przychodnia lekarska

Post autor: Adamina-87 »

Moim zdaniem warto, bo sama leczę się tam od dawna i jestem zadowolona. Tak jak mówisz, przyjmują tam lekarze wielu specjalizacji, więc to duży plus. Gabinety są wyposażone w nowoczesne sprzęty, personel jest bardzo sympatyczny, nie można im absolutnie nic zarzucić :)
słowiczek

Re: Dobra przychodnia lekarska

Post autor: słowiczek »

Na pewno jest wiele takich polecanych miejsc. Ja mogę powiedzieć, że tutaj https://cditn.pl/terapia-zaburzen-polykania-gdansk/ macie bardzo dobrego logopedę. Problemy dzieci może rozwiązać w kilka sesji, albo przy dłuższej terapii, jeśli jest on bardzo skomplikowany. Ogólnie ja sama myślę o tym, co mam zrobić i jak zadziałać z moim dorastającym synem.
mariannaĆ

Re: Dobra przychodnia lekarska

Post autor: mariannaĆ »

Zdecydowanie CPMMED, na już znaleźliśmy tutaj chirurga szczękowego https://cmp.med.pl/cmp-ochota/chirurg-szczekowy/. Oby się ta pandemia szybko skończyła, bo nawet o lekarzy teraz ciężko a czasami są naprawdę trudne sytuacje.
Eneja Łucja

Re: Dobra przychodnia lekarska

Post autor: Eneja Łucja »

Na pewno namiar do doświadczonego chirurga będzie dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu będziemy mogli mieć zapewnioną opiekę na wysokim poziomie i pomoc w trudnych sprawach, jakimi oczywiście chirurg się zajmuje. W gabinecie http://drburzynski.pl/ jest dobra oferta. Pan doktor doświadczony i posiadający wszystkie kwalifikacje
Emiii8

Re: Dobra przychodnia lekarska

Post autor: Emiii8 »

Odpowiednie wyposażenie przychodni lekarskiej jest kluczowe dla bezpieczeństwa pacjentów, a także efektywności pracy lekarza. Poszukując odpowiednich akcesoriów szczególną uwagę należy zwrócić na ich jakość . Ciekawym rozwiązaniem mogą być osłony na buty foliowe https://sklep.gro-tex.com.pl/164-ochrona-nog . Warto sprawdzić ofertę.
ODPOWIEDZ