Dobry psychiatra

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
henrieta1972
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2020, 12:05

Dobry psychiatra

Post autor: henrieta1972 »

Hej dziewczyny. Zdecydowałam się umówić do psychiatry, bo mam wrażenie, że to jedyne rozsądne rozwiązanie. W każdym razie na oku mam Poradnię Salomon w Łodzi. Czy możecie mi coś więcej o niej powiedzieć?
Awatar użytkownika
ulryka1995
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 5:40

Re: Dobry psychiatra

Post autor: ulryka1995 »

To fantastyczna poradnia z jeszcze lepszymi specjalistami. Prowadzą też grupy terapeutyczne i właśnie ja do jednej z nich należę. Nie potrafię opisać słowami, jak wiele dobrego przyniosły mi te spotkania. Polecam z całego serca.
Sławek

Re: Dobry psychiatra

Post autor: Sławek »

Oczywiście, że tak. Przecież wybór dobrego psychiatry może być dla Was kluczowy. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.online/ i przekonali się, w jaki sposób moglibyście uzyskać odpowiednią pomoc psychologiczną w takich miejscach. To ważna rzecz, bo chodzi w końcu o Wasze życie. Miejcie to cały czas na uwadze.
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: Dobry psychiatra

Post autor: baina »

Teraz wcale nie jest tak latwo znalezc dobrego psychiatre, ja chodzilam tutaj https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/psychiatra/ wizyta u psychiatry moim zdaniem to tak samo jak wizyta u kazdego innego specjalisty, ludzie czesto sie wstydza lub obawiaja, a nie ma naprawde czego. Lepiej zglosic sie po pomoc kiedy jest na to czas :)
łókasz

Re: Dobry psychiatra

Post autor: łókasz »

W przypadku korekty płci zgłosiłxm się do https://www.poradnia-psyche.pl/uslugi/korekta-plci . Oni wytłumaczyli, że chęć moich zmian odnośnie płci jest całkowitą normą a ja nie mam powodów do wstydu czy obaw. Wspólnymi siłami rozpoczynamy walkę o przyszłość i zmianę na lepsze. Bez takiej pomocy byłoby to niemożliwe.
ODPOWIEDZ