dobry psycholog w Warszawie

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Aśka.a

dobry psycholog w Warszawie

Post autor: Aśka.a »

Z takim pytaniem, jak znaleźć dobrego psychologa? Czym się kierować przy wyborze, nigdy wcześniej takiej pomocy nie potrzebowałam. Jakieś rady? Jeśli znacie kogoś sprawdzonego to chętnie sprawdzę. Przez pandemię to dużo osób potrzebuje pomocy, nawet w telewizji słyszałam.
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: dobry psycholog w Warszawie

Post autor: greska21 »

Pierwsze co ważne, to się odważyć i chcieć z takiej pomocy skorzystać. Więc już plus dla ciebie. Co do psychologa w Warszawie to ja bym ci doradziła zgłosić się do Psychomedic, tutaj https://psychomedic.pl/ masz wszystkie informacje jeśli chodzi o umówienie się na wizytę. Co do wysokiej klasy specjalistów możesz być pewna, ja się nie zawiodłam. Wręcz przeciwnie, jest u mnie dużo lepiej dzięki takiej fachowej pomocy.
miśka

Re: dobry psycholog w Warszawie

Post autor: miśka »

moja siostra powinna skorzystać z pomocy specjalisty, trochę problemów jej się nawarstwiło przybiła ją utrata pracy ja ją owszem wysłucham ale specjaliści tak jak psycholog na przykład to mają swoje sposoby i odpowiednie podejście żeby trafić do danej osoby tylko żeby chciała
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: dobry psycholog w Warszawie

Post autor: greska21 »

miśka pisze: ↑21 lip 2021, 18:59 moja siostra powinna skorzystać z pomocy specjalisty, trochę problemów jej się nawarstwiło przybiła ją utrata pracy ja ją owszem wysłucham ale specjaliści tak jak psycholog na przykład to mają swoje sposoby i odpowiednie podejście żeby trafić do danej osoby tylko żeby chciała
Trzeba chcieć to fakt. Też nie można naciskać, bo efekt może być odwrotny do zamierzonego. Ja mogę tylko jeszcze raz powiedzieć, że ta poradnia jest zdecydowanie godna polecenia. Myślę że siostra jak nie od razu to z czasem będzie chciała się tam zgłosić.
Aśka.a

Re: dobry psycholog w Warszawie

Post autor: Aśka.a »

greska21 pisze: ↑17 lip 2021, 22:27 Pierwsze co ważne, to się odważyć i chcieć z takiej pomocy skorzystać. Więc już plus dla ciebie. Co do psychologa w Warszawie to ja bym ci doradziła zgłosić się do Psychomedic, tutaj https://psychomedic.pl/ masz wszystkie informacje jeśli chodzi o umówienie się na wizytę. Co do wysokiej klasy specjalistów możesz być pewna, ja się nie zawiodłam. Wręcz przeciwnie, jest u mnie dużo lepiej dzięki takiej fachowej pomocy.
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź, skorzystam z pewnością. Zdaję sobie sprawę, że im szybciej tym lepiej. Żaden wstyd szukać pomocy.
żanm

Re: dobry psycholog w Warszawie

Post autor: żanm »

Ja również potrzebowałam pomocy i ja uzyskałam. Wiadomo, jakie mamy czasy, dlatego ja akurat miałam telekonsultacje z psychologiem z centrum psychologii i wizerunku Oassis, które prowadziła pani psycholog i psychoterapeuta Edyta Wójcik. To centrum znajduje się w Warszawie. Mój problem polegał przede wszystkim na niskim poczuciu własnej wartości, z dnia na dzień czułam się coraz gorzej, a wstawanie z łóżka było katorgą, dlatego przez wiele dni tego nie robiłam. Żyłam jak w zawieszeniu i wiedziałam, że muszę z niego wyjść, ta pani psycholog mi w tym pomogła, serdecznie ją polecam.
ODPOWIEDZ