Drętwienie rąk od kregosłupa?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Beatryksa-97
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2021, 9:55

Drętwienie rąk od kregosłupa?

Post autor: Beatryksa-97 »

Dziewczyny, czy drętwiały wam kiedyś ręce od problemów z kręgosłupem? Słyszałam, że terapia manualna kręgosłupa przy drętwieniu rąk może przynieść ulgę. Medycyna alternatywna nie jest mi ani trochę obca, wręcz przeciwnie. Ciekawi mnie tylko, czy któraś z was korzystała z takiego rozwiązania i co możecie powiedzieć na temat efektów?
adżela

Re: Drętwienie rąk od kregosłupa?

Post autor: adżela »

A to się zdarza, sama tak mam czasami, chociaż nie zawsze. U mnie jeszcze z tarczycą jest problem. Jednak powiem Wam, że nie ma tego złego. Muszę sprawdzić ogólnie, czy mogę takie http://www.zdrowykregoslup.pl/ portale czytać im wierzyć. Tu też mam wskazówki, co i jak ogólnie dla zdrowia robić.
ańmn

Re: Drętwienie rąk od kregosłupa?

Post autor: ańmn »

Beatryksa-97 pisze: ↑06 maja 2021, 19:09 Medycyna alternatywna nie jest mi ani trochę obca, wręcz przeciwnie. Ciekawi mnie tylko, czy któraś z was korzystała z takiego rozwiązania i co możecie powiedzieć na temat efektów?
Ja jakiś rok temu zaczęłam interesować się medycyna alternatywną i tez zmagałam się z podobnymi objawami plus ból kręgosłupa. Byłam na terapii w gabinecie medycyny naturalnej Motylek https://www.terapiedlazdrowia.com.pl/terapie w Bydgoszczy, była to terapia metodą Bowena. Powiem wam szczerze, że to zadziałało. Nie byłam nastwiona na sukces, więc mocno się zdziwiłam. Gabinet szczerze polecam, oczywiście na pierwszej wizycie miałam konsultację, przyniosłam całą swoją dokumentację medyczną, itp. Terapia była w pełni bezpieczna :).
ODPOWIEDZ