Dziecko mi się sypie

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Zenna
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:53

Dziecko mi się sypie

Post autor: Zenna »

Córa przez ten lockdown i powodowany tym brak kontaktów z rówieśnikami zaczyna się dziwnie zachowywać. Myślę że powinna porozmawiać z psychologiem. Znacie jakiego kompetentnego na Śląsku?
Awatar użytkownika
Igienka
Posty: 68
Rejestracja: 07 sty 2020, 10:40

Re: Dziecko mi się sypie

Post autor: Igienka »

Słyszałam od znajomej że dobry psycholog dziecięcy na śląsku jest w Gliwicach i to jest pani doktor Zakrawacz.
I tak za pierwszym razem to rodzic musi się udać do psychologa żeby ustalić jakie wsparcie będzie dziecku potrzebne więc zawsze podczas takiej wizyty można go trochę przetestować pod kontem kompetencji :)

Jak chcesz to spróbuj od tego gabinetu zacząć https://wdobrymkierunku.com/oferta/psyc ... e-i-slask/
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: Dziecko mi się sypie

Post autor: tempurka »

Może warto skorzystać z bezpłatnych porad udzielanych przez Centrum CBT w Warszawie? Nie jest potrzebne do tego żadne skierowanie, wystarczy umówić się na wizytę (tel na stronie https://cbt.pl/bezplatne-porady-dla-dzi ... ntrum-cbt/ ) . Pomocą objęte są dzieci i młodzież, a także ich rodzice i opiekunowie

szlabany wjazdowe cennik
Elżbieta

Re: Dziecko mi się sypie

Post autor: Elżbieta »

Na co jeszcze czekasz? Przecież w takiej sytuacji najrozsądniej byłoby po prostu szybko wybrać się do Kliniki PsychoMedic.pl i tam zorganizować wsparcie psychiatryczne. Mają osiem placówek w stolicy, więc nie trzeba czekać w kolejkach. Łap do nich numer 22 253 88 88 i jak najszybciej dzwoń.
Płaszczka

Re: Dziecko mi się sypie

Post autor: Płaszczka »

Moja córeczka nie radziła sobie z przyswajaniem wiedzy w zerówce. Skierowano nas do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Pani psycholog z poradni https://www.rehabilitacjadladzieci.com. ... hologiczna pracowała z Moniką regularnie. Postępy były widoczne, ale poradzono nam odroczenie nauki szkolnej o rok. I to była bardzo dobra decyzja. Córeczka nadal uczęszczała na terapię do poradni. W kolejnym roku poszła do pierwszej klasy i nie ma żadnych problemów w szkole.
Różczka

Re: Dziecko mi się sypie

Post autor: Różczka »

Pomoc psychologa na pewno będzie dużym wsparciem. Sama przez lockdown i niepewną sytuację w pracy oraz to ciągłe siedzienie w domu korzystałam z pomocy psychologa. Na Śląsku nie znam, ale ja korzystałam z pomocy tego https://wetalk.pl psychologa online, raz że w obecnej sytuacji jest to bezpieczniejsze, dwa nie trzeba nigdzie jeździć.
ODPOWIEDZ