Fundacja Szlachetny Gest

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Snoopy
Posty: 71
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:00

Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Snoopy »

Cześć! Córeczka mojej koleżanki uległa ciężkiemu wypadkowi i jest potrzebna bardzo długa i kosztowna rehabilitacja. Jest ona podopieczną Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Może chciałbyś jej pomóc. Wsparcie jakie otrzymują od fundacji jest nieocenione, ale bez naszej pomocy może się nie udać. Pozwólmy temu dziecku powrócić do zdrowia i cieszyć się dzieciństwem. To niewielki gest z naszej strony, ale jakże szlachetny.
Awatar użytkownika
lolisia
Posty: 16
Rejestracja: 09 lip 2019, 11:01

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: lolisia »

Snoopy pisze: ↑09 lip 2019, 10:33 Cześć! Córeczka mojej koleżanki uległa ciężkiemu wypadkowi i jest potrzebna bardzo długa i kosztowna rehabilitacja. Jest ona podopieczną Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Może chciałbyś jej pomóc. Wsparcie jakie otrzymują od fundacji jest nieocenione, ale bez naszej pomocy może się nie udać. Pozwólmy temu dziecku powrócić do zdrowia i cieszyć się dzieciństwem. To niewielki gest z naszej strony, ale jakże szlachetny.
Hej, mam kilka oszczędności, więc z przyjemnością przeznaczę je na Fundację Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Uważam, że należy pomagać zawsze gdy jest tylko taka możliwość, bo nigdy nie wiadomo co nas czeka. Dla mnie to tylko kilka złotych, ale pomoże zrobić coś dobrego.
ODPOWIEDZ