Higiena nosa i uszu

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Dina
Posty: 40
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:41

Higiena nosa i uszu

Post autor: Dina »

Higiena nosa i uszu jest niezwykle istotna. Bardzo ważne jest to, aby odpowiednio dbać o te dwa narządy. Dlatego warto skorzystać z oferty apteka-leki.pl. W jej ofercie zakupisz preparaty do higieny uszu i nosa.
Awatar użytkownika
elaelka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Higiena nosa i uszu

Post autor: elaelka »

Też uważam, że należy dbać o zdrowie, w tym górnych dróg oddechowych. Jak wiadomo jest to ze sobą połączone, więc infekcja na przykład nosa może przejść zaraz na gardło czy uszy i wtedy konieczny może okazać się laryngolog. Jeśli o same uszy chodzi to warto pamiętać o unikać pałeczek do uszu. One naprawdę mogą przynieść więcej problemów niż pożytku.
Awatar użytkownika
Beatka03
Posty: 124
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:00

Re: Higiena nosa i uszu

Post autor: Beatka03 »

Higiena nosa i uszu jest niezwykle ważna żeby nie dopuścić do wystąpienia infekcji. Do tego warto również wzbogacić swoją apteczkę o octenisept lek, który radzi sobie właśnie z różnego rodzaju infekcjami, które mogą nas spotkać na co dzień. Dzięki temu infekcja zostanie szybko zastopowana i nie dopuścimy do jej rozwoju.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Higiena nosa i uszu

Post autor: tidala »

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://calde.pl/dozownik-do-mydla
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Higiena nosa i uszu

Post autor: Hanka »

A czy stosowaliście kiedyś aerozol octenisept do ucha? Mi poleciła go tak naprawdę koleżanka, ale sama nie wiem... Czy mieliście z tym lekiem jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Higiena nosa i uszu

Post autor: biasza »

Profilaktyka bardzo ważna, inaczej nie trudno o infekcje, szczególnie jak jesteśmy delikatni i często chorujemy. Mnie jak nie uszy to często gardło boli ale na szczęście wiem jak sobie radzić z takim bólem szybko i aby nie przerodził się w coś poważniejszego.
mołka

Re: Higiena nosa i uszu

Post autor: mołka »

do regularnej higieny uszu stosuję vaxol, tego sprayu na bazie oliwy z oliwek można stosować także u dzieci, aplikacja jest łatwa i prawie niewyczuwalna, moje dzieciaki nie protestują jak trzeba zapsikać uszka __________________________________________________________________________
Niśka

Re: Higiena nosa i uszu

Post autor: Niśka »

Ałbina pisze: ↑23 sie 2021, 12:45 Mamusie, a czy któraś z Was może polecić coś, co sprawdzi się na odetkanie noska u małego dziecka? Chodzi o córeczkę, która skończyła pięć miesięcy.
U nas sprawdza się spray Marimer Baby - to naturalna woda morska, możesz stosować w razie potrzeby i u dzieci od pierwszego dnia życia.
radźka

Re: Higiena nosa i uszu

Post autor: radźka »

zaciekawił mnie ten vaxol, znalazłam że mają akcję ambasadorską nauchovaxol.pl można za free przetestować produkt, już widziałam, że na instagramie są opinie osób które miały okazję przetestować ____________________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ