Jaki suplement na problem ze słabymi włosami i paznokciami

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Jaki suplement na problem ze słabymi włosami i paznokciami

Post autor: PaulinaaMM32 »

Cześć,
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeśli chodzi o skuteczną walkę ze słabymi włosami i paznokciami? Jaki suplement warto sprawdzić, żeby efekty długotrwałe były w pełni zadowalające, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Jaki suplement na problem ze słabymi włosami i paznokciami

Post autor: Dominiczka »

Ja jestem zdecydowanie za Look Up, który sprawdza się świetnie jeżeli chodzi o jakość włosów, paznokci oraz skóry tylko oczywiście dobre efekty przychodzą z czasem więc jak znajdziesz chwilę to na ich stronie dokładnie zapoznaj się ze składem Look Up na https://www.grinday.com/ i następnie przetestuj. Myślę, że się nie zawiedziesz ;)
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Jaki suplement na problem ze słabymi włosami i paznokciami

Post autor: WolciaK »

A tutaj też mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki i również uważam, że Look Up to suplement który mega dobrze działa na problemy związane ze słabymi włosami, paznokciami i też kłopoty z nieodpowiednim nawilżeniem.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Jaki suplement na problem ze słabymi włosami i paznokciami

Post autor: MilenaD43 »

Ja jestem za Look Up i korzystam ponad rok, daje sobie świetną radę. Cena nie wysoka, a naprawdę szybko można poradzić sobie z wieloma problemami związanymi z jakością, nawilżeniem i jędrnością. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
AlicjaSzym
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:13

Re: Jaki suplement na problem ze słabymi włosami i paznokciami

Post autor: AlicjaSzym »

Jak najbardziej jestem za, bardzo dokładnie został przedstawiony bezpośrednio na https://www.grinday.com/pl/sklep/11-loo ... nails.html Look Up, który w składzie ma Ekstrakt z ziela skrzypu polneg, Ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej, czy dodatkowo witaminę E. Cena tak jak piszą poprzedniczki również jest ok.
ODPOWIEDZ