Jedyne Zdrowie - polecacie?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Gracja
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:47

Jedyne Zdrowie - polecacie?

Post autor: Gracja »

Cześć! Kto z was miał okazję korzystać z pomocy lekarzy z przychodni Jedyne Zdrowie? Moglibyście podzielić się opinią? Będę wdzięczna. Szukam rehabilitacji w Krakowie i wpadłam na ich stronę https://www.jedynezdrowie.pl/medycyna-n ... bilitacja/.
Awatar użytkownika
Róża1997
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 22:51

Re: Jedyne Zdrowie - polecacie?

Post autor: Róża1997 »

Jakiego konkretnie specjalisty potrzebujesz? Przyjmują tam ortopedzi, fizjoterapeuci, kręgarze i lekarze od medycyny naturalnej, więc tak naprawdę masz kompleksową obsługę w jednym miejscu. Co tu dużo mówić, ja polecam, bo pomogli mi uporać się z uciążliwym bólem pleców. Są życzliwi i zależy im na postępach w terapii :)
Awatar użytkownika
energia
Posty: 311
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:51

Re: Jedyne Zdrowie - polecacie?

Post autor: energia »

Każdy z nas powinien odpowiednio dbać o swoje zdrowie? Jak? W sumie metod jest bardzo dużo... Sporo można dowiedzieć się w różnych poradnikach, ja przykładowo znalazłam taki https://www.zdrowykregoslup.pl . Można tam znaleźć wiele interesujących wskazówek jak zadbać odpowiednio o swój kręgosłup. Warto tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Jedyne Zdrowie - polecacie?

Post autor: Juleczka »

utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej w starszym wieku jest szczegolnie trudne dlatego seniorow powinnismy otaczac profesjonalna opieką. Wielu rzeczy juz nie sa oni w stanie samodzielnioe wykonac - na szczescie sa takie miejsca jak domy seniora. Moja babcia obecnie przebywa na opiece dziennej w tym domu Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu gdzie bardzo odżyła - atmosfera jest tak niezwykle rodzinna.
ODPOWIEDZ