konopne terapie?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Linda81
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 11:54

konopne terapie?

Post autor: Linda81 »

Hej kochane, przychodzę dziś do was z dość nietypowym pytaniem, przynajmniej tak mi się wydaje :) Mianowicie czy sądzicie, że medyczna marihuana i terapia z jej wykorzystaniem może w jakiś szczególny sposób pomóc kobietom z ich dolegliwościami? Głównie chyba mówi się o leczeniu epilepsji czy Alzheimera, a ja jestem ciekawa co z naszymi problemami. Wiecie coś więcej?
Awatar użytkownika
zywislawa-93
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2021, 11:31

Re: konopne terapie?

Post autor: zywislawa-93 »

Nie tak dawno trafiłam na całkiem ciekawy artykuł na ten temat i dość przyjemnie się go czytało. W każdym razie dowiedziałam się z niego, że leczenie endometriozy medyczną marihuaną przynosi naprawdę fajne efekty. Poza tym terapie konopne łagodzą przebieg menopauzy i pomagają przy bolesnych miesiączkach. Nie wiem jak wy, ale ja z całą pewnością bym to sprawdziła :)
Coni

Re: konopne terapie?

Post autor: Coni »

A wiecie że konopie i medyczna marihuana to dwie różne rzeczy? Warto o tym poczytać i dowiedzieć sie wiecej jeśli ten temat was interesuje i nie mylić tych dwoch pojęć, bo to zupełnie dwie różne substancje tak naprawdę mający inny skład i inne działanie.
Hannka

Re: konopne terapie?

Post autor: Hannka »

Ja stosuję medyczną marihuana (na endometriozę). Wszystko pod okiem lekarzy z Centrum Medycyny Konopnej w Warszawie. Receptę na mm dostałam na wizycie, na której ginekolog z Centrum zapoznał się z cała moją historią choroby. W końcu mogę normalnie funkcjonować, i czuję się pod dobrą opieką. Oczywiście oprócz tego leczę cały czas endometriozę w tradycyjny sposób. MM to sposób na zwalczenie bólu, który nie pozwalał mi normalnie żyć.
ODPOWIEDZ