Korzyści z picia matchy

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
latifa1994
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 11:23

Korzyści z picia matchy

Post autor: latifa1994 »

Hej :) Jakie zauważyłyście u siebie korzyści wynikające z picia matchy? Słyszałam, że ta herbata potrafi działać cuda. Chciałabym jej kiedyś spróbować, ale niektóre ceny aż wbijają w fotel.
Awatar użytkownika
celestyna1970
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 16:40

Re: Korzyści z picia matchy

Post autor: celestyna1970 »

Mnie matcha pomaga zredukować stres i wspomaga detoksykację organizmu. O wiele lepiej się po niej czuję. Mimo wszystko ważne jest, żeby kupować ją ze sprawdzonego źródła. Zajrzyj do sklepu freshandgreen.pl. Matcha tam nie jest tak droga, a naprawdę porządnej jakości.
Awatar użytkownika
torvi
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2020, 9:40

Re: Korzyści z picia matchy

Post autor: torvi »

MAtcha ponoc odpreza i relaksuje, nie wiem nie piję. Ja miałam takie problemy psychoczne, ze musiałam po prostu skorzystać z usług psychologa https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ Warto wiedzieć, do kogo się w takiej sytuacji udać. Zajrzyjcie sobie na te stronę która wam podesłałam i poczytajcie więcej o ich ofercie., a na pewno się przekonacie.
Gieńka

Re: Korzyści z picia matchy

Post autor: Gieńka »

Naturalne produkty roślinne, jak na przykład zioła - https://swiatsupli.pl/blog/co-to-jest-a ... -najlepsza potrafią zdziałać cuda w naszym organizmie. Nie zawierają one chemicznych i sztucznych dodatków, które nie są dla nas zbyt korzystne. Naturalne zioła wpływają zarówno na stres, jak i w walce z różnego rodzaju schorzeniami. Wystarczy sobie tylko poczytać jak wiele korzyści ze sobą niosą.
ODPOWIEDZ