Łysienie u kobiet

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Leonarda-83
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 22:01

Łysienie u kobiet

Post autor: Leonarda-83 »

Cześć! Pewnie dobrze wiecie, że problem z łysieniem dotyczy nie tylko mężczyzn, ale i kobiet i ja właśnie się z nim borykam. Zastanawiam się nawet nad przeszczepem w klinice Elite w Warszawie. Słyszałam, że tamtejsi specjaliści działają cuda. Jak myślicie, warto zapisać się na taki zabieg?
Awatar użytkownika
zenona_73
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 12:03

Re: Łysienie u kobiet

Post autor: zenona_73 »

Jestem jedną z tych kobiet, które miały robiony przeszczep włosów i zdecydowałam się właśnie na klinikę Elite. Nie mogłam podjąć lepszej decyzji. Dzięki zaawansowanej technologii i doświadczonym lekarzom efekty mogłam zauważyć naprawdę szybko. Szczerze polecam każdej niezdecydowanej lub wahającej się osobie, warto!
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Re: Łysienie u kobiet

Post autor: mama_kama »

Może to wynikać z niedoborów w organizmie. Warto je uzupełnić. Na http://perukikatowice.pl są też dostępne peruki, które w tym wypadku mogą być rozwiązaniem. Zabieg przeszczepu jest dość kosztowny.
Kaśś

Re: Łysienie u kobiet

Post autor: Kaśś »

Łysienie to w większości przypadków kwestia hormonalna. Można udać się do lekarza, często jednak no nie da się nic zrobić... Ale wtedy są przeszczepy włosów, których nie ma się co obawiać. Wydaje mi się że najbardziej skuteczna jest metoda FUE, mam w rodzinie osoby, które są bardzo zadowolone z efektów. Taką metodą w Krakowie wykonuje te zabiegi pan Tomasz Mierzwiński, tutaj jest jego strona - https://www.liposukcjakrakow.com.pl/, tak jak już mówiłam - warto i skuteczne, a taki brak włosów to wyobrażam sobie, że naprawdę duży kompleks.
ODPOWIEDZ