pediatra

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Odo-88
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2022, 21:49

pediatra

Post autor: Odo-88 »

Kochani, szukam dobrego pediatry w Tychach lub okolicach. Czy możecie powiedzieć mi, jaki lekarz na NFZ jest najlepszy, jeśli chodzi o tę specjalizację? Bardzo mi zależy, żeby był świetnym diagnostą i żeby nie był zwolennikiem podawania antybiotyku na każdy katar. Możecie kogoś takiego polecić? Bardzo będę wdzięczna za jakieś namiary. Mogę na to liczyć?
Władysław

Re: pediatra

Post autor: Władysław »

W razie jakich kolwiek problemów ze zdrowiem zawsze decyduje się skorzystać z usług zakładu opieki zdrowotnej RMed w Łodzi, poniewaz cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. Oferta świadczonych przez nich usług jest bardzo rozbudowana, znajdziecie w niej m.in. usuwanie gradówki łódz .
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 90
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:51

Re: pediatra

Post autor: kasiunia »

Jak zwalczyć takie dolegliwości jak katar? Bez problemu można sobie z nim poradzić we własnym zakresie. Trzeba tylko mieć czym to zrobić i wiedzieć jak to zrobić. Mamy swój sprawdzony sposób na katar - to woda morska dla dzieci i dla dorosłych. Sprawdziła się już w wielu sytuacjach i właśnie dlatego tak często ją stosujemy.
ODPOWIEDZ