Porady odnośnie antykoncepcji

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:50

Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: Dżoana »

Cześć forumowiczki! Od niedawna zastanawiamy się z chłopakiem nad wyborem metody antykoncepcji. Chciałabym udać się do profesjonalnego ginekologa, który odpowiedziałby mi na kilka pytań. Znacie może dobrego ginekologa w Warszawie?
Awatar użytkownika
Basia
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:46

Re: Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: Basia »

Osobiście myślę, że warto zapoznać się z ofertą http://antykoncepcja24.com/. Pracują tam profesjonalni i cierpliwi ginekolodzy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Bardzo gorąco polecam jeśli zależy Ci na cierpliwym i profesjonalnym lekarzu.
Awatar użytkownika
gloria
Posty: 40
Rejestracja: 05 sie 2019, 23:16

Re: Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: gloria »

Regularnie odwiedzam ginekologa w Warszawskim Pogotowiu Antykoncepcyjnym i moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Serdecznie polecam, jeśli szukasz kogoś kto udzieli Ci rzetelnych informacji.
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:50

Re: Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: Dżoana »

Dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: amroza »

Oczywiście najlepiej iść do lekarza, który ma w tym temacie największą wiedzę. Jeszcze polecę ten portal http://antykoncepcjanamiare.pl/pierwsze ... powiednie/ , gdzie znajdziesz obszerną wiedzę na temat antykoncepcji
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: Hanka »

A wiecie, że jest jeszcze coś takiego jak antykoncepcja w nagłych przypadkach? Kiedy na przykład zawiedzie prezerwatywa, a nie chcecie ciąży, udajcie się jak najszybciej do lekarza. Może Wam on zapisać na przykład ellaone, czyli tabletkę zawierającą octan uliprystalu, który opóźni owulację i zapobiegnie zapłodnieniu.
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 124
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:29

Re: Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: kratka »

dobrze, że są takie poradniki różne
Awatar użytkownika
kólka
Posty: 106
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:08

Re: Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: kólka »

Po pierwsze to musisz się zgłosić się do ginekologa, żeby zrobił wszelkie badania, przeprowadzi wywiad i na podstawie tego wszystkiego dobierze do Ciebie odpowiednią metodę. Ja tylko mogę powiedzieć, że u mnie sprawdzają się tabletki vines, zero skutków ubocznych, dobre samopoczucie no i najważniejsze, że nie muszę się obawiać o wpadkę.
małami

Re: Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: małami »

Antykoncepcja nie zawsze jest skuteczna, natomiast nie ma co martwi się o wpadkę. W razie sytuacji awaryjnej zawsze można szukać pomocy za granicą gdzie np. w Czechach legalne jest usunięcie ciąży w pierwszych 12 tygodniach. 5 km za granicą jest Klinika Stonava, można się udać do niej na wykonanie zabiegu.
ełcka

Re: Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: ełcka »

Mamy trójkę dzieci. Wszystkie ciąże były nieplanowane ze względu na moje nieregularne okresy i podwójne jajeczkowanie. Chciałam mieć pewność, że nie zajdę więcej w nieplanowaną ciążę. Dlatego udałam się do lekarza Piotra Romańczuka http://piotrromanczuk.pl/o-mnie który zaproponował mi założenie podskórnego implantu antykoncepcyjnego. Zdecydowałam się na tę metodę i jestem z niej bardzo zadowolona.
Aśka

Re: Porady odnośnie antykoncepcji

Post autor: Aśka »

małami pisze: ↑19 maja 2021, 11:59 Antykoncepcja nie zawsze jest skuteczna, natomiast nie ma co martwi się o wpadkę. W razie sytuacji awaryjnej zawsze można szukać pomocy za granicą gdzie np. w Czechach legalne jest usunięcie ciąży w pierwszych 12 tygodniach. 5 km za granicą jest klinikastonava.cz, można się udać do niej na wykonanie zabiegu.
Z tego co czytałam wiele pozytywnych ocen ma czeska klinika aborcja.cz, która również zlokalizowana jest w miarę blisko polsko-czeskiej granicy. Ja osobiście chyba właśnie na nią się zdecyduję. Już jestem po rozmowie wstępnej i bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobili, bardzo miły i empatyczny personel.
ODPOWIEDZ