Przebarwienia skóry - jak leczyć?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Żywisława-82
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2020, 5:00

Przebarwienia skóry - jak leczyć?

Post autor: Żywisława-82 »

Cześć! Miałyście kiedyś problem z licznymi przebarwieniami na skórze? Jak sobie z tym poradzić? Jak to wyglądało u was?
Awatar użytkownika
huberta-81
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2019, 3:58

Re: Przebarwienia skóry - jak leczyć?

Post autor: huberta-81 »

Miałam taki problem i w moim przypadku nie wyglądało to estetycznie, więc postanowiłam umówić się na zabieg do http://aleksanderolsztynski.pl/. Pan doktor pomógł mi uwolnić się od brzydkich odbarwień, za co do teraz jestem mu ogromnie wdzięczna. To lekarz z powołania, który z wyrozumiałością podchodzi do każdego pacjenta :)
Awatar użytkownika
ajfonka
Posty: 165
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:57

Re: Przebarwienia skóry - jak leczyć?

Post autor: ajfonka »

Wydaje mi sie, ze bardzo dobrze byloby skonsultowac sie ze specjalista np w https://bienkowscyclinic.pl/cele-leczen ... nia-plamy/ maja wiele nowoczesnych technologi, rowniez nieinwazyjnych, ktore moga pomoc pozbyc sie takiego problemu z przebarwieniami.
Awatar użytkownika
bemint
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2020, 15:58

Re: Przebarwienia skóry - jak leczyć?

Post autor: bemint »

Osobiście uważam, że jeśli pojawiają się jakiekolwiek zmiany na skórze to najlepiej jest udać się z tym do specjalisty


________________________
instalacje fotowoltaiczne Kraków
Awatar użytkownika
kinga25
Posty: 14
Rejestracja: 09 mar 2020, 20:22

Re: Przebarwienia skóry - jak leczyć?

Post autor: kinga25 »

Hej :)
Ja słyszałam, że kwas hialuronowy na przebarwienia jest bardzo skuteczny. Najlepiej moim zdaniem udać się na konsultacje do specjalisty, który oceni stan skóry i dobierze odpowiedni zabieg :)

fuzja broń
Awatar użytkownika
mormalis22
Posty: 3
Rejestracja: 06 lip 2020, 20:04

Re: Przebarwienia skóry - jak leczyć?

Post autor: mormalis22 »

Chyba najlepiej jest udać się z tym do dermatologa


____________________________
przyczepa kempingowa
Awatar użytkownika
jola021
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2020, 15:02

Re: Przebarwienia skóry - jak leczyć?

Post autor: jola021 »

del
ODPOWIEDZ