psychoterapia indywidualna dla kogo ?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

psychoterapia indywidualna dla kogo ?

Post autor: tidala »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://kulepszemu.pl/psychoterapia-ind ... -warszawa/
óratowana

Re: psychoterapia indywidualna dla kogo ?

Post autor: óratowana »

Jeśli jesteście ze Śląska to polecam wam psychoterapię w gabinecie Joanny Majdy-Kostrz. To wyjątkowa osoba i świetny fachowiec. Dzięki niej udało mi się pokonać moje wewnętrzne demony, a jeszcze niedawno te problemy wydawały mi się nie do udźwignięcia. Namiary znajdziecie na tej stronie https://psychoterapiakatowice.pl/ . Naprawdę warto spróbować, bo życie może być piękne.
ożerska

Re: psychoterapia indywidualna dla kogo ?

Post autor: ożerska »

Jakbyście szukali sprawdzonej pomocy psychologicznej to konsultacje psychologiczne przez internet oferuje poradnia IDIA zatrudniająca doświadczonych specjalistów. Tu podrzucam wam ich stronę internetową: https://idia.pl/#onas Powiem wam, że szczególnie teraz w czasach pandemii psychoterapia online to bardzo sensowne rozwiązanie, mi bardzo pomogło, także zdecydowanie mogę wam tę opcję doradzić.
Awatar użytkownika
Lukrecja
Posty: 131
Rejestracja: 20 wrz 2020, 20:01

Re: psychoterapia indywidualna dla kogo ?

Post autor: Lukrecja »

Tak, psychoterapia to zawsze dobre rozwiązanie, mi też bardzo dużo terapia dała, dlatego zdecydowanie jestem za tym by z takiej możliwości korzystać. Ja w Olsztynie mogę doradzić gabinet Ewy Duchnowskiej https://terapiaolsztyn.com/oferta/ Ja tam właśnie chodziłam na terapię i uważam, że pani Ewa to wspaniała terapeutka, lepiej trafić nie mogłam.
Awatar użytkownika
luckystar
Posty: 80
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:02

Re: psychoterapia indywidualna dla kogo ?

Post autor: luckystar »

Dla kazdego, kto tego potrzebuje, Ja chodzilam tutaj https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/ bardzo fajne jest to , ze rodzaj terapii jest dopasowany indywidualnie, pod pacjenta. Terapia grupowa to nie dla mnie, jakos nie lubie w grupie sie dzielic swoimi problemami. Kazdy z nas jest inny :)
deań

Re: psychoterapia indywidualna dla kogo ?

Post autor: deań »

My chodzimy na terapię z naszym synem. Młody jest nastolatkiem i ma problemy w szkole, z rówieśnikami, więc uznaliśmy, że musimy mu pomóc. Sami z nim często rozmawialiśmy, ale jednak terapia i specjalista były potrzebne. Chodzimy do psychologa w Pracowni Psychologicznej Kontra w Garwolinie, do pani ​Irminy Wysockiej. Tam mamy profesjonalną pomoc, terapia działa świetnie, syn się otworzył przed nami i razem pracujemy nad sobą, nad naszymi relacjami i problemami, polecam gorąco.
Bakłażan

Re: psychoterapia indywidualna dla kogo ?

Post autor: Bakłażan »

Jeśli nie wiecie, w jakim kierunku pójść z leczeniem, to powinniście po prostu postawić na najbardziej sprawdzone rozwiązania. Wiem, że dobrą terapię mogą zaoferować Wam specjaliści z https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ dlatego też śmiało tam zaglądajcie. Czuję, że w ten sposób będziecie w stanie znacznie skuteczniej wykorzystać Wasz potencjał podczas radzenia sobie z problemami.
ODPOWIEDZ