Rehabilitacja dla seniorów

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Albertyna-77
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 22:00

Rehabilitacja dla seniorów

Post autor: Albertyna-77 »

Hej. Wiecie może, w jakiej krakowskiej poradni można zapisać się na rehabilitację dla seniorów? Chciałabym, żeby moja mama chodziła na takie zajęcia ze względu na jej problemy z kręgosłupem.
Awatar użytkownika
angelina92
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 15:15

Re: Rehabilitacja dla seniorów

Post autor: angelina92 »

W poradni Jedyne Zdrowie jest taka możliwość. Szczerze polecam wybrać właśnie to miejsce, bo zapewniają tam kompleksową opiekę na naprawdę wysokim poziomie. Przyjmują w niej wyłącznie specjaliści z doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Formica1234
Posty: 48
Rejestracja: 27 lip 2020, 11:51

Re: Rehabilitacja dla seniorów

Post autor: Formica1234 »

Jeżeli pogrzebiecie rehabilitacji to koniecznie zobaczcie na ofertę na stronie rehabilitacja łódź jest to centrum medyczne gdzie pracuje zespół zaangażowanych i doświadczonych specjalistów którzy indywidualnie dobierają plan leczenia. Dlatego rehabilitacja tutaj w tym centrum jest skuteczna. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
morena
Posty: 265
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: Rehabilitacja dla seniorów

Post autor: morena »

Moja mama po udarze na szczęście trafiła pod dobrą opiekę - w Siemianowic Śląskich zajęli się nią specjaliści z ośrodka Neuro Care Clinic https://www.neuro-care.pl/rehabilitacja ... -po-udarze i dzięki rehabilitacji ruchowej i terapii funkcji poznawczych wróciła do części dawnej formy, co jest dużym sukcesem. Dobrze, że mama trafiła w ręce tak dobrych profesjonalistów, bo różnie to bywa.
pińka

Re: Rehabilitacja dla seniorów

Post autor: pińka »

Jeśli chcecie zrobić na prawdę skuteczną terapię manualną kręgosłupa - to odwiedźcie koniecznie http://rehapro.com.pl/ Robią to profesjonalnie i za rozsądne pieniądze. Na stronie u nich jest kontakt do nich i wszystkie szczegóły, więc sprawdźcie.
Połki66

Re: Rehabilitacja dla seniorów

Post autor: Połki66 »

Ja polecam wam turnusy rehabilitacyjne pfron ponieważ jest to świetne rozwiązanie dla osób starszych gdyż na miejscu mają wykonywane zabiegi i nie muszą nigdzie jeździć. Dodatkowo mogą pozwiedzać sobie piękne okolice nad morzem. Polecam
łobuziarka

Re: Rehabilitacja dla seniorów

Post autor: łobuziarka »

W Centrum Medycznym Gamma w Warszawie, przy ul. Władysława Broniewskiego 3 też możecie liczyć na kompleksowe wsparcie medyczne. Oni mają bardzo dobrych rehabilitantów, którzy korzystają z innowacyjnego sprzętu i mają sporą wiedzę. Na nich naprawdę można polegać niezależnie od problemu.
PiotreKarol

Re: Rehabilitacja dla seniorów

Post autor: PiotreKarol »

Może warto spróbować turnusów rehabilitacyjnych dla seniorów w ciekawych miejscach?
Trafiają się takie miejsca zarówno nad morzem jak i w górach.
Taki wyjazd może być nie tylko rehabilitacją, ale też wspaniałym przeżyciem!
Seniorzy zazwyczaj mają już dosyć lekarzy, zabiegów i rehabilitacji.
W takich miejscach rehabilitacja ukryta jest jednak pod wakacyjnym wyjazdem i to w piękne miejsca!

Trafiłem np. na takie specjalne turnusy rehabilitacyjne dla seniorów w górach
ODPOWIEDZ