Rehabilitacja w Krakowie

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Rehabilitacja w Krakowie

Post autor: Juleczka »

Przechodziliście kiedyś rehabilitację kręgosłupa? Odnośnie leczenia -ja miałam rehabilitację w Krakowie. Zarejestrowałam się tutaj http://www.rehabilitacje.org/ no i wizyta była zaplanowana z dnia na dzień. Nie ma co się bać ,bo mają doświadczonych rehabilitantów. Co więcej, mają tani rezonans, nawet najtańszy na całą Małopolskę.
Awatar użytkownika
Feri
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:27

Re: Rehabilitacja w Krakowie

Post autor: Feri »

Z doświadczenia wiem, że nie jest łatwo znaleźć takie miejsce, które będzie dysponowało terminami w najbliższym czasie. Na szczęście pracownicy OpenMedical https://openmedical.pl zrobili wszystko, żeby po prostu znaleźć dla mnie odpowiednio szybko termin. Jestem im naprawdę wdzięczna.
Awatar użytkownika
Edytka291
Posty: 149
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:02

Re: Rehabilitacja w Krakowie

Post autor: Edytka291 »

Ja z kolei polecam ich: https://rehaexpert.pl/ Przyjeżdżali do domu do mojej babci po dość ciężkim urazie. Nie trzeba było babci nigdzie wozić itd, więc wygodna sprawa. Rehabilitant zawsze był punktualnie, pogadał w między czasie z babcią więc też fajnie :)
ODPOWIEDZ