Siłownia we Wrocławiu

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
kleo
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:41

Siłownia we Wrocławiu

Post autor: kleo »

Gdzie polecilibyście wybrać się na siłownię we Wrocławiu. Nigdy nie byłam, a chciałabym nieco popracować nad swoją kondycją i zgubić parę kilogramów. Znalazłam w internecie City Fit https://cityfit.pl/kluby/wroclaw-stare-miasto/ i wszystko wygląda świetnie. Dużo sprzętów i możliwość zapisania się na zajęcia grupowe. Dodatkowo godziny otwarcia są na plus, bo jest to miejsce czynne całą dobę. Jednak chciałabym się was spytać o atmosferę i w jakich godzinach nie ma dużego tłoku?
nollika

Re: Siłownia we Wrocławiu

Post autor: nollika »

Chciałeś nabrać formy, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie szukaj dalej niż siłownia! trener personalny Bielany może wprowadzić Cię na drogę do sukcesu. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu w mgnieniu oka poczujesz się dobrze.
puteso

Re: Siłownia we Wrocławiu

Post autor: puteso »

Zdrowy styl życia jest bardzo ważny, ale mam wrażenie, że przez zabieganie nie każdy ma czas na regularnie posiłki i ćwiczenia. Co do ćwiczeń jest jedno rozwiązanie - stworzenie domowej siłowni. Nawet na stronie https://www.k-sport.com.pl/ można znaleźć całe wyposażenie takiej siłowni i cieszyć się z niej na co dzień.
norkaa

Re: Siłownia we Wrocławiu

Post autor: norkaa »

Jak wyrzeźbić swój brzuch? Próbowałam już ćwiczeń w domu niestety nie zawsze znajduję na to czas przy natłoku domowych obowiązków, zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Więc właśnie zastanawiam się nad tym, że może zajęcia w taki miejscu jak klub fitness Włocławek Zdrofit - bardziej mnie zmotywują i będę w stanie znaleźć chwilę czasu dla siebie?"
ODPOWIEDZ