suplementy z krzemem

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Romualda_72
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2023, 23:00

suplementy z krzemem

Post autor: Romualda_72 »

Czy ktoś z was suplementuje krzem organiczny? Wydaje mi się, że bardzo mały odsetek ludzi w ogóle zdaje sobie sprawę, jak ważny dla naszego zdrowia jest właśnie krzem. Niedobory to na przykład suchość i łamliwość paznokci czy włosów i właśnie to jest mój największy problem. Polecacie jakieś konkretne suplementy z krzemem? Chętnie porównam sobie różne produkty :)
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: suplementy z krzemem

Post autor: tormund91 »

Ostatnio sama zastanawiałam się jaki suplement diety wybrać tym razem. Koleżanka wiele dobrego mówiła mi o produktach Neoglandyna, które w składzie maja dokładnie to, czego poszukiwałam :) . Myślę, że dłuższe stosowanie z pewnością pozytywnie wpłynie na organizm.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 386
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: suplementy z krzemem

Post autor: selena »

Wiesz co, na Twoim miejscu w pierwszej kolejności zajrzałabym do sklepu https://thegloow.com/pl/ Musze przyznać, ze mają tam bardzo szeroki wybór suplementów - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.
ODPOWIEDZ