Tatuaże

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
link9
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2019, 12:39

Tatuaże

Post autor: link9 »

Cześć, podobają mi się tatuaże. Wielu moich znajomych je ma i też chciałabym sobie jakiś zrobić. Znacie jakieś dobre studio?
Awatar użytkownika
swiatka1
Posty: 83
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:48

Re: Tatuaże

Post autor: swiatka1 »

Teraz tatuaże nie kojarzą się z niczym złym, wręcz prawie każdy je ma. To też pokazuje, że nie jest to bolesne. Można się zdecydować na zrobienie tatuażu, jak tylko ma się jakiś pomysł. On zostaje na lata, więc warto przemyśleć projekt tatuaży. Tu link można zerknąć na studio, które wykonuje świetne projekty.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Tatuaże

Post autor: mczay »

Uważam, ze z pomocą tatuaży można przede wszystkim wyrażać siebie. Grunt, to wybrać się do naprawdę dobrego salonu, w którym tatuaże wykonują profesjonaliści. Ze swojej strony mogę polecić https://czarnezlototattoo.pl i Anię Pająk, która wielokrotnie została doceniona na konwencjach tatuażu.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Tatuaże

Post autor: Hanka »

A jakie są tak właściwie zalecenia po tatuażu? czy powinno się w jakiś szczególny sposób dbać o skórę w tym miejscu? Słyszałam, że nie stosując się do zaleceń można się nawet nabawić zakażenia....
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Tatuaże

Post autor: biasza »

Tak, po zrobieniu tatuażu trzeba odpowiednio go pielęgnować zanim się zagoi dobrze. Mnie polecali Octenicare. To jest taki krem regenerujący, zabezpieczający, łagodzący. Sprawdza się, znacznie szybciej się rana goi.
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 124
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:29

Re: Tatuaże

Post autor: kratka »

Po zrobieniu tatuażu mega ważna jest odpowiednia higiena. Jak mój mąż sobie robił to potem doradzono mu żeby psikał to miejsce Octeniseptem, żeby się dobrze zagoiło i żadne zakażenie nie wdało. A ten środek działa właśnie odkażająco. Skuteczny jest muszę przyznać.
Awatar użytkownika
mniezja
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2020, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: mniezja »

Tatuaże na pewno mają znaczenie dla posiadaczy i przypominają o ważnych wspomnieniach, osobach, więc tatuaż musi być profesjonalnie wykonany. Warto znaleźć kogoś, kto się na tym zna i kto nam wykona dane dzieło. W studio tatuażu w Szczecinie pracują osoby, które wykonają każdemu solidnie tatuaż.
Michalińa

Re: Tatuaże

Post autor: Michalińa »

Ja sobie zrobiłam mały tatuaż po urodzeniu córki, z datą jej urodzin i imieniem. Mąż się ze mnie śmieję, że to dla tego żebym nie zapomniała o urodzinach bo o jego potrafię zapomnieć :) Tak po za tym nie widzę nic złego w tatuażach o ile się nie przesadzi. Nie podobają mi się takie na twarzy albo obraźliwe.



________________________
https://zdrowamicha.pl
Manniał

Re: Tatuaże

Post autor: Manniał »

Aby tatuaże prezentowały się jak najdłużej świeżo i naturalnie, wymagają odpowiedniej pielęgnacji i dbałości. Z tej okazji wykorzystuję kosmetyki z oferty https://skinproject.com.pl/#o-nas . Stworzone do pielęgnacji tatuaży , są wyborem idealnym. O pielęgnacji należy pamiętać z każdej strony, mnie ten efekt całkowicie zadowala!
ODPOWIEDZ