Telemedi - rezerwowaliście tam może porady lekarskie online?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Magdalenna1990

Telemedi - rezerwowaliście tam może porady lekarskie online?

Post autor: Magdalenna1990 »

Hej! Jak w tytule, Telemedi - rezerwowaliście tam może porady lekarskie online?
Mam na myślę tę bazę :arrow: https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ lekarzy, którzy udzielają konsultacji na video więc można zobaczyć i ich i im jednocześnie pokazać w czym jest problem, jak mam wyzwanie ze skórą.
Chciałam się tak zapisać do dermatologa, akurat mają świetnego specjalistę z drugiego końca Polski i wykorzystać, to że nie musiałabym extra jechać tylko załatwiłoby się na miejscu.

Jakie macie opinie i doświadczenia?
Polecicie mi takie rozwiązanie ? Albo może jakieś inne praktyczne pomysły?
Z góry dzięki za wasze podpowiedzi
werka

Re: Telemedi - rezerwowaliście tam może porady lekarskie online?

Post autor: werka »

Tej konkretnej placówki nie znam ;/ co nie oznacza oczywiście, że nie miałam okazji korzystać już z takich teleporad :) Nie ma z tym większego problemu obecnie jeśli chodzi o lekarzy pierwszego kontaktu natomiast warto wspomnieć o tym, ze są już placówki, które umożliwiają takie konsultacje on-line także u lekarzy specjalistów. Jakiś czas temu miałam okazję robić w ten sposób badania wstępne do pracy ( stanowisko biurowe). Skorzystałam z oferty Medivity w Warszawie. Sprawnie, bezproblemowo i w miłej atmosferze.
ODPOWIEDZ