Terapia głosu – czy naprawdę pomaga?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Szczepan93
Posty: 13
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:01

Terapia głosu – czy naprawdę pomaga?

Post autor: Szczepan93 »

Cześć! Nie radzę sobie ze stresem, często boli mnie gardło i mam szczękościsk. Zacząłem zastanawiać się czy może warto byłoby zapisać się na terapię głosu. Czy ktoś z Was chodził na takie zajęcia?
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:50

Re: Terapia głosu – czy naprawdę pomaga?

Post autor: Dżoana »

Chodziłam w Łodzi i bardzo polecam. Więcej na temat terapii głosu przeczytasz na stronie http://www.poradniasalomon.pl/terapia-glosu-lodz-karolina-barycka-kozyra. Polecam serdecznie, jeśli chcesz pozbyć się tych przykrych dolegliwości.
Awatar użytkownika
Morzana95
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2019, 20:47

Re: Terapia głosu – czy naprawdę pomaga?

Post autor: Morzana95 »

Terapia głosu to coś, czego powinien spróbować każdy. Takie zajęcia pozwalają się rozluźnić, poznać bardziej siebie i swoje ciało. 
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Terapia głosu – czy naprawdę pomaga?

Post autor: Juleczka »

Ja akurat nie słyszałam o czymś takim ale jeśli boli Cię gardło to może warto spróbować wziąć tabletki na gardło Neo-angin On świetnie radzi sobie z infekcjami,stanami zapalnymi dlatego warto na bolące gardło brać własnie ten preparat. Jest dostępny zarówno w sprayu jak i pod postacią tabletek : bez cukru lub o smaku wisniowym https://conagardlo.pl/ Warto więcej poczytac na temat tego leku. Możesz dać też znać jak poszło na tej terapii :)
ODPOWIEDZ