usg węzłów chłonnych

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
sączek

usg węzłów chłonnych

Post autor: sączek »

witam. mam pewien problem. boli mnie szyja w okolicy krtani i z boku gdzie sa węzły chłonne. bylem u laryngologa, robiłem morfologie, musze tez na szybko chyba wykonac usg. Gdzie takie badanie mozna zrobic prywatnie, bez czekania tygodniami? Troche sie boje diagnozy, czy wszystko w porzadku...
Jaguśka

Re: usg węzłów chłonnych

Post autor: Jaguśka »

Szkoda, że nie napisałaś gdzie mieszkasz. Ja miałam niedawno wykonane USG jamy brzusznej w ośrodku http://osrodekzdrowia-luzino.pl/usg/. Długo nie musiałam czekać, a badania zostały wykonane w profesjonalnej i miłej atmosferze. Myślę, że możesz się z nimi skontaktować i zapytać o wolne terminy.
olą123

Re: usg węzłów chłonnych

Post autor: olą123 »

Świetnie, że nie ignorujesz objawów, a chcesz się badać. Rak skóry leczenie to było coś, czego strasznie się bałam, gdy zauważyłam niepokojący pieprzyk na moich plecach. Ale dzięki szybkiej diagnostyce oraz usunięciu zmiany dziś jestem zdrowa. Oczywiście nie mówię, że w przypadku Ciebie to jest rak, ale lepiej zapobiegać niż leczyć, prawda? ;) Zdrówka kochana!
twaróg

Re: usg węzłów chłonnych

Post autor: twaróg »

Sączek, szukasz usg węzłów chłonnych w Warszawie? Odeślę Cię do kliniki MULTIMED (ja chodzę do ich placówki na Pradze Południe), a usg kosztuje u nich 180 zł. Niewielka cena, jak za sprawdzenie czy wszystko jest ok. Napewno lekarz poświęci Ci tyle czasu, ile będzie koniecznie. Powodzenia!
język

Re: usg węzłów chłonnych

Post autor: język »

Zgadzam się z @twaróg i też dołączam do pozytywnych rekomendacji kliniki Multimed. Miałam dużo pytań podczas badania, a lekarz okazał się niesamowicie cierpliwy i wszystko mi wytłumaczył. Jestem zadowolona. Jakość i traktowanie pacjenta na wysokim poziomie. Bardzo dobra placówka od usg.
ODPOWIEDZ