Wizyty domowe lekarza

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:02

Wizyty domowe lekarza

Post autor: suzy »

Cześć Kochani! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad możliwością korzystania z lekarskich wizyt domowych. Mieszkam w Krakowie i tu mam polecanych specjalistów z https://lekarze-krakow.com.pl/ (kardiolog, okulista, internista etc.). Bardzo jestem ciekawa, czy takie wizyty sprawdzają się. Czy mieliście okazję korzystać??
DominikaŚ

Re: Wizyty domowe lekarza

Post autor: DominikaŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego kardiologa to polecam zapoznać się z oferta gabinetu kardiologicznego w Chojnicach http://kardiologchojnice.com.pl/. Ja się u nich leczę na arytmię i tak naprawdę w tym gabinecie naprawdę mi pomogli i nie odsyłali z kwitkiem.
kiść899

Re: Wizyty domowe lekarza

Post autor: kiść899 »

Witam,co sądzicie o zapisaniu się do kardiologa? Chętnie poznam wasze opinie na temat wizyt kontrolnych u kardiologa https://medicapark.pl/kardiologia,18,pl Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
wiśnia789

Re: Wizyty domowe lekarza

Post autor: wiśnia789 »

Podrzucę do wątku namiar na kardiologa prywatnie https://lekarze-krakow.com.pl/kardiolog-krakow/ , z możliwością zamówienia wizyty do domu. To bardzo wygodne rozwiązanie i też w dobie pandemii - bezpieczniejsze niż zapisywanie się do placówki medycznej. Taki lekarz w domu też może wykonać badania serca typu Holter, EKG.
tołka

Re: Wizyty domowe lekarza

Post autor: tołka »

Ja chyba teraz w czasie tego wirusa staram się konsultować online, lub telefonicznie. Najczęściej proszę o poradę w https://jpmedica.com/ , mają najlepszych lekarzy, nigdy nie musiałam czekać na rozmowę. Praktycznie wszystko jest załatwiane od ręki. lekarz rodzinny online to zdecydowanie rozwiązane szyte dla mnie.
ODPOWIEDZ