Wyposażenie łazienki

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
zoliś

Wyposażenie łazienki

Post autor: zoliś »

Hej, co jest potrzebne w łazience z podstawowych rzeczy. Będę teraz urządzać swoją i zastanawiam się w co warto inwestować, co się sprawdza. Możecie coś podpowiedzieć?
rzeźba

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: rzeźba »

Jeśli chodzi o łazienkę to musi być ona przemyślanie urządzona i dobrze wyposażona. Wiadomo, że gusta są różne i łazienki różnią się od siebie niekiedy nawet diametralnie. Jednak wiele elementów znaleźć można w każdej z łazienek. Jednym z nich będzie wieszak czy stojak na ręczniki. Mnie zależało bardzo na tym drugim i zaczęłam szukać jakiegoś praktycznego wieszaka w sieci. Na stronie Emako.pl znalazłam ich naprawdę fajny wybór. Dzięki stojakom ręczniki szybko schną i zdecydowanie estetyczniej wyglądają niż zawieszone na haczyku.
Maśka

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: Maśka »

No ja w tym momencie nie wyobrażam sobie życia bez pralki i suszarki, kupiłam zestaw z serii PerfectCare, Electroluxa i jestem zachwycona. Ubrania są świetnie doprane, miękkie, po wysuszeniu pachnące i właściwie nie trzeba ich prasować:)
Awatar użytkownika
ajfonka
Posty: 165
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:57

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: ajfonka »

nam chyba najwiecej problemow sprawil wybor lustra, bo potrzebowalismy niestandardowe rozmiary. Na szczescie maz znalazl lustra na wymiar łódź i udalo sie bez problemu zamowic takie jakie chcielismy :) polecam, bo prezentuje sie swietnie, z realizacja zamowienia nie bylo zadnych problemow, a i oferta korzystna :)
ODPOWIEDZ