Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
krysztal
Posty: 24
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:39

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: krysztal »

Myślę, że każdy powinien mieć jakieś hobby i zainteresowania. Często ujawniają się one w dzieciństwie, ale nie znaczy to, że jako dorośli ludzie nie możemy okryć swoich nowych pasji. Ciekawą ofertę znalazłam tu: www.hanmart.pl A jakie jest wasze hobby? Czym się zajmujecie? Opowiedzcie o swoich zainteresowaniach.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
scv
Posty: 104
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:33

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: scv »

Fajne hobby tylko dosyć drogie. Takie znaczki, szczególnie starsze potrafią sporo kosztować.
Awatar użytkownika
Mila
Posty: 13
Rejestracja: 28 mar 2020, 18:12

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Mila »

Tak na dobrą sprawę pomysłów na hobby może być cała masa. Niemniej jednak osobiście chętnie chociażby przy okazji jakiejś aktywności fizycznej pokusiłabym się o rekordy Guinnessa . Niestety w związku z koronawirusem pewnie większość z nas jest w pewien sposób przygnębiona, a takie przygotowania do próby, jak i same zmagania mogą okazać się świetną odskocznią od rzeczywistości. Oczywiście tutaj należy nadmienić, że bicie rekordu jest w pełni bezpieczne, a Biuro Rekordów pomaga we wszelkich kwestiach organizacyjnych:).
Awatar użytkownika
marcinekPL
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2020, 12:41
Kontakt:

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: marcinekPL »

Fajnym pomysłem na hobby jest oglądanie produkcji filmowych. Całe filmy online to najlepsze co może spotkać człowieka po pracy.
ODPOWIEDZ